KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Düşlediğiniz hayatlar için; Kartepe konakları
Düşlediğiniz hayatlar için; Kartepe konakları
Güncel
07 Aralık 2011 Çarşamba 11:27
  • 4981
  • 0

Düşlediğiniz hayatlar için; Kartepe konakları

Tüm detayların düşünüldüğü bahçe dublekslerle Kartepe’nin eteklerinde villa konforu sunuyor. Kalite ve üstün teknolojinin buluştuğu konutlara siz de uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kartepe son dönemde İstanbul, Kocaeli ve Sakarya`da yaşayanlar için doğayla günlük yaşamı buluşturan coğrafyası ve kolay ulaşım imkanıyla konut açısından tam bir cazibe merkezine dönüştü. Bölgede son dönemde yapılan en önemli proje ise Kartepe Konakları oldu. İstanbul ve Türkiye`nin farklı bölgelerindeki projelerle dikkat çeken FDB Yapı`nın son projesi Kartepe Konakları, Kartepe`nin eteklerinde kayak merkezine 20 dakika, Sapanca Gölü`ne 10 dakika, Cengiz Topel Havaalanı`na 5 dakika, D-100`e ve otoyola 5 dakika mesafede yer alıyor.
 

BAHÇE DUBLEKSLERİ MUHTEŞEM
Kartepe Konakları`nda büyüklüğüne göre çok sayıda daire bulmak mümkün. 260 ve 290 metrekarelik çatı dubleksler ile 130 ve 156 metrekarelik 3+1 normal dairelerin de yer aldığı proje, özellikle 243 ve 290 metrekarelik 5+1 bahçe dubleksleriyle dikkat çekiyor. Saklı cennet Kartepe`de özellikle çocuklu ailelere, site güvenliği içinde doğayla iç içe villa konforu sunan bahçe dublekslerden projede 40 adet bulunuyor. FDB Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Deniz Bıçakçı, Kartepe`nin geçmişte sadece villa yapımı için tercih edildiğini hatırlattı.
 

EŞSİZ SOSYAL YAŞAM
Bıçakçı, “Ancak sınırlı sayıdaki villalar, oturanların azlığı ve sadece yazlık olarak kullanılması gibi nedenlerle ailelerin sosyal hayatı yok ediliyordu. Oysa toplam 444 konut içinde yer alan 40 adet bahçe dubleksimizde villalarda verilen imkanları sunuyor, oturanların sosyal hayattan kopmamasını sağlıyoruz” dedi. Kartepe`nin doğal güzellikleri ve ulaşım kolaylıklığından da bahseden Bıçakçı, “Güvenlikli, sosyal yaşamın canlı ve her türlü imkanın sağlandığı bir site içinde villa konforu tam da Kartepe coğrafyasında sağlanabilirdi. Biz de bu nedenle projemizi geliştirirken saydığım bu özelliklere öncelik verdik” ifadelerini kullandı.
 

CAZİP ÖDEME İMKANLARI
Projeye seçkin ailelerin büyük ilgi gösterdiğini sözlerine ekleyen Bıçakçı, “Kartepe Konakları, bölgedeki konut anlayışını bir üst boyuta taşıyacak. Buna yürekten inanıyorum” şeklinde konuştu. KartepeKonakları`nda bahçe dubleks ya da diğer konutlara sahip olmak için sağlanan imkanlar da oldukça cazip. Vakıfbank Sarıpanjur Konut Finansman Desteği aracılığıyla yüzde 0.85`ten başlayan faizli kredilerle Kartepe Konakları`ndan konut ya da bahçe dublekslere sahip olmak mümkün. 18 aya kadar sıfır faiz imkanı sunulan projede istenildiğinde ödemeleri 140 aya yaymak da olası.
 

KALİTEDEN ÖDÜN YOK
Kartepe Konakları`nın en büyük özelliklerinden biri de; dosya masrafı olmadan evin tapusuna hemen sahip olabilmek. Öte yandan tüm ayrıntıların düşünüldüğü konutlarda; fotoselli giriş kapısı, galeri boşluğu, lüks merdivenler, akrilik mutfak dolapları ve ankastre mutfak aksesuarları kaliteyi yansıtıyor. Göz kamaştıran tasarımıyla dikkat çeken konutlarda; granit seramik döşeme, lamine ve masif parkeler, karolajlı şık görünümlü camlar, oymalı ve taçlı kapılar modern banyo tasarımları, teraslarda tik kaplama zemin ve ahşap pergola gibi daire sahiplerinin hayatına konfor katacak pek çok önemli detay düşünüldü
 

YAPI AYRICALIKLARI
Deprem yönetmeliğine uygun yapı , Radyan temel , Isı ve su yalıtımı, dış cephe mantolama , Birinci sınıf lamine ve laminant parke zemin, Birinci sınıf granit seramik ıslak zemin, birinci sınıf lamine mutfak dolapları, birinci sınıf Muğla Mermer, birinci sınıf MDF üzeri lake kaplamalı banyo dolapları ve lavabolar, birinci sınıf PVC kaplamalı dolaplar ve akirikli tezgahlar, teraslarda birinci sınıf Tik Ağacı kaplamalı zemin, birinci sınıf Fıratpen PVC doğramalar, Birinci sınıf Fıratpenkarolajlı camlar, Kolektörlü sistem , Led ışıklarla aydınlatılmış dış çevre duvarları , Bina girişlerinde galeri boşluğu , Fotoselli bina giriş kapıları, alçı sıva üzeri su bazlı saten boya, ıslak zeminlerde su izolasyonu, birinci sınıf ahşap görünümlü çelik kapılar, birinci sınıf masif iç kapılar.
 


Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ