KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Duyar’dan Erzurumlulara ziyaret
Duyar’dan Erzurumlulara ziyaret
Güncel
20 Aralık 2012 Perşembe 11:31
  • 648
  • 1

Duyar’dan Erzurumlulara ziyaret

BBP Kocaeli İl Başkanı Serhat Duyar ve yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Erzurumlular Federasyonu’nu ziyaret ederek yeni seçilen başkanı tebrik etti

Büyük Birlik Partisi (BBP) Kocaeli İl Başkanı Serhat Duyar ve yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Erzurumlular Federasyonu`nu ziyaret etti. Serhat Duyar`ın başkanlığındaki heyette Kadir Engin, Şenol Karamus, Mesut Ceylan, Soner Yıldız, Muammer Bilgen yer aldı. 

Konuklarını makamında ağırlayan, Kocaeli Erzurumlular Federasyonu Başkanı Zafer Yıldırım, federasyonu ve yönetim kurulunu ziyaret eden ilk partinin Büyük Birlik Partisi olduğunu ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 
18 DERNEKTEN OLUŞTU
Federasyonun, Kocaeli`de faaliyet gösteren 18 Erzurumlular derneğinin 2007 yılında bir çatı altında toplanmasıyla oluştuğunu söyleyen Yıldırım, “Bu seçimlerde federasyonumuzda bir ilk yaşandı. Yönetimde artık iki bayan üyemiz var. Umarım bu sayı ileride daha da artar” dedi.  Federasyonda toplam 3 bin 100 resmi üyeleri olduğunu da belirten Yıldırım “Resmi kayıtlara göre şu anda ilimizde 63 bin Erzurumlu hemşerimiz var. Kocaeli`ye dışarıdan gelenler arasında, sayı olarak Erzurumlular ilk sıradadır” diye konuştu.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ