KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Eat Seven Day kapılarını açtı
Eat Seven Day kapılarını açtı
Güncel
03 Aralık 2011 Cumartesi 15:32
  • 2185
  • 2

Eat Seven Day kapılarını açtı

İnönü Caddesi’nde 1 buçuk yıldır Çat Kapı Cafe Restaurant olarak hizmet veren mekan, bundan böyle Eat Seven Day adıyla İtalya ve Meksika mutfağından örnekler sunacak

İzmit İnönü Caddesi Hacı Hasan Yokuşu`nda bulunan tarihi köşkte 1 buçuk yıldır Çat Kapı Cafe Restaurant olarak hizmet veren mekan, Eat Seven Day adıyla ve yeni tarzıyla kapılarını açtı. Alihan Büyükgüler`in sahibi olduğu ve Cengiz Sarar`ın işletmeciliğini yaptığı Eat Seven Day Cafe Restaurant, İtalya ve Meksika yemeklerini beğeniye sunacak. Bir adet toplantı salonu, iki adet 50 kişilik kapalı yemek salonu, 40 kişilik teras, 7 kişilik personel ve eşsiz yemekleriyle Eat Seven Day, İzmit`in gözde mekanlarından biri olmaya aday.
 

İTALYAN MUTFAĞI
Sarar, “Yemek kapasitemizi genişleterek vatandaşın damak zevkine ulaşmayı hedefledik. Saat 10.00`da kahvaltıyla hizmete açtığımız cafeteryamız, günün geç saatlerine kadar eşsiz yemek çeşitleriyle konuklarını ağırlayacak. Mekanımızda köy kahvaltısının doyumsuz tadına ulaşabilen halkımız, İtalya ve Meksika mutfağıyla buluşma imkanı da bulacak. Herkesin birbirinden enfes yemek çeşitlerimizi tatmasını istiyoruz. Halkımızın mekanımızdan memnun kalacağına inancımız tam. Kapımız herkese açık” dedi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ