KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Derince' nin Sultanları 3. Lig provasını yaptı
Derince' nin Sultanları 3. Lig provasını yaptı
Salon Sporları
05 Nisan 2010 Pazartesi 14:58
  • 1099
  • 0

Derince' nin Sultanları 3. Lig provasını yaptı

Büyük Bayanlar Bölgesel Voleybol Ligi’nde F Grubunda Türkiye Şampiyonası’na katılma hakkı kazanan iki ekip; Derince Belediyespor ile Büyükderbentspor, hazırlık karşılaşmasında karşı karşıya geldi

DOSTLUK HAVASI ESTİ
3. lige yükselme yolunda büyük bir başarıya imza atarak Bölgesel Voleybol Ligi F Grubu`nda ilk iki sırayı alan Derince Belediyespor ile Büyükderbentspor, Derince Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Spor Salonu`nda karşı karşıya geldi. Antrenmanlarını aksatmadan sürdüren iki eki ekip, dostluk havasında geçen karşılaşmada deyim yerindeyse Türkiye Şampiyonası`nın provasını yaptılar. F Grubundaki maçlarda aldığı iki mağlubiyeti de rakibinden alan Derince Belediyespor, hazırlık maçında rakibini yenmeyi başararak 3. Lig yolunda oynayacağı Türkiye Şampiyonası maçlarına hazır olduğunu gösterdi.

KAZANAN DOSTLUK OLDU
Lig maçlarında olduğu gibi setlere hızlı başlayan Büyükderbentspor, ilk seti 25-11, ikinci seti de 25-19 kazandı. Büyük bir çekişmeye sahne olan ve 26`ıncı sete uzayan üçüncü seti 26-24 kazanan Derince Belediyespor, dördüncü seti de 25-19 kazanarak maçı uzatma setinde taşıdı. yıldız oyuncusu Emel`in yokluğuna rağmen uzatma setini de 15-13 kazanan Derince Belediyespor, hazırlık karşılaşmasında rakibini 3-2 mağlup etmeyi başardı.

Maç boyunca
iki takımın oyuncuları arasında dikkat çeken dostluk görüntüleri, maç sonunda da yenilen Büyükderbentspor`un tatlı ikramında da kendini gösterdi. İlimizi 3. Lig yolunda temsil edecek iki ekibimizin bu centilmence tavırlarının devam etmesi dileğiyle.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ