KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Efe Tur’da plaket günü
Efe Tur’da plaket günü
Güncel
29 Aralık 2010 Çarşamba 13:41
  • 1005
  • 0

Efe Tur’da plaket günü

Ulaşım alanında Kocaeli’nin markası olan Efe Tur, 5 yılını tamamlayan personeline plaket verdi, çeşitli hediyelerle ödüllendirdi

Efe Tur`un plaket töreni, bir gece etkinliğiyle gerçekleştirildi. Kent Sofrası`nda bir araya gelen Efe Tur ailesi, sektörde 20 yılı doldurmanın coşkusunu eğlenceyle süsledi. Efe Tur`un etkinliği, yönetim kurulu başkanı Mithat Dabak`ın konuşmasıyla başladı. Şirketin 20 yıllık başarı öyküsünden kısa anlatımlarla yola çıkan Mithat Dabak, bunu tesis eden yöneticisinden çaycısına kadar herkese minnettar olduğunu söyledi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Konuşmasında merhum Mehmet Sadık Efe`ye de Allah`tan rahmet dileyen Dabak konuşmasını şöyle tamamlardı; “Yıllardır Efe misafirlerini kazasız belasız taşıyan sizlere şükran borçluyum. İnsan hayatının en önemli unsuru vefadır, insan işini namusu bellemelidir. Binin üzerinde personelle ilgileniyorum. İşimize sadakatli olalım birbirimizi sevelim.”

113 PERSONELE

Efe Tur Genel Müdürü Salih Dabak da ödül almaya hak kazanan personeli kutladı, başarılarının devamını diledi, yeni yılın sağlık ve mutlulukla geçmesini temenni etti. Konuşmaların ardından ödül törenine geçildi. Şirkette 5 yılını tamamlayan 113 personele plaket takdim edildi. Efe Tur ailesi içerinde yapılan çekilişte ise 12 kişiye cep telefonu, fotoğraf makinesi ve dijital kamera verildi.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ