KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Eğitim camiası bu düğünde buluştu
Eğitim camiası bu düğünde buluştu
Güncel
07 Kasım 2010 Pazar 14:07
  • 1514
  • 1

Eğitim camiası bu düğünde buluştu

Milli Eğitim Şube Müdürü Yusuf Yıldırım’ın oğlu Burak Yıldırım ile Özge İşveren’in düğün törenine eğitim camiası akın etti

Milli Eğitim Şube Müdürü Yusuf Yıldırım ve Gonca Yıldırım`ın yakışıklı oğlları Burak ile deri sektöründe tanınan iş adamı İlter İşveren ve Nuray İşveren çiftinin güzel kızları Özge düzenlenen törenle hayatlarını birleştirdi. Önceki akşam fuar içindeki Bahane Düğün Salonu`nda yapılan düğüne eğitim camiası akın etti.
 

DÜĞÜNE KATILANLAR
Marmara Üniversitesi Tasarımcılık Bölümü mezunu Özge İşveren ile İstanbul Üniversitesi mezunu Burak Yıldırım`ın görkemli düğününe Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Zekeriya Özak, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Seyfettin Karamızrak ve Muhlis Öztürk, tüm ilçelerin milli eğitim müdürleri ve şube müdürleri, Türk Eğitim-Sen 2 No`lu Şube Başkanı Mustafa Kılıç ve çok sayıda davetli katıldı.
 

BALAYI BARCELONA`DA
Çiftin nikahını İzmit Belediyesi Evlendirme Dairesi Başkanı Fikri Sever kıyarken çiftin şahitliklerini Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Zekeriya Özak, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Muhlis Öztürk ile Mustafa Selimoğlu yaptı. Uzun süredir devam eden ilişkilerini attıkları imzayla taçlandıran çiçeği burnunda çift nikah töreninin ardından doyasıya eğlendi. Gece boyunca bol bol dans eden çifti yakınları pistte yalnız bırakmadı. Herkes için güzel sona eren gecenin sonunda İstanbul`daki evlerine giden çift, balayını da Barcelona`da yapacak.
 

Mustafa BAKIRHAN

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ