KOCAELİ 10° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2985 TL
  • 6.0488 TL
  • 6.7365 TL
Kocaeli Zirve
Ehlikeyf Ocakbaşı AÇILDI
Ehlikeyf Ocakbaşı AÇILDI
Güncel
25 Kasım 2017 Cumartesi 13:25

Ehlikeyf Ocakbaşı AÇILDI

İzmit’in yakından tanıdığı esnaflarından Zombar’ın sahibi Erkan Özdemir, dün dostlarının yoğun katılımıyla düzenlenen görkemli açılış töreniyle Ehlikeyf Ocakbaşı’nın açılışını gerçekleştirdi

Kentimizin eğlence sektörü anlamında kan kaybettiği şu günlerde, İzmit’in tanınan işletmecilerinden Zombar’ın sahibi Erkan Özdemir, Yahya Kaptan Baltürk Otel’de yepyeni bir alkollü eğlence merkezini ortakları ile beraber hayata geçirdi. Yahya Kaptan Mahallesi, Şehit Ergün Sokak’ta açılışı gerçekleştirilen Eylikeyf Ocakbaşı’nın kutlamalarına Özdemir’in yakın dostları yoğun katılım gösterdi.

 

İZMİT’E HAYIRLI OLSUN

Profesyonel çalışanlarının yanı sıra; uygun fiyat ve nezih bir aile ortamı sunan Eylikeyf Ocakbaşı’nın işletmecisi Erkan Özdemir ve ortakları  Yarış ve Çoşgun açılış töreninde kendisini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür ederek kısa bir konuşma yaptı. Ehlikeyf’in kente hayırlı olmasını dileyen başarılı işletmeci, “ İzmit’e yeni bir soluk katacak işletmemiz kentimizi hayırlı olsun. Ailelerin dahil rahatlıkla gelebileceği bu yeni eğlence mekanına tüm dostlarımızı bekliyoruz” dedi.

 

 

 

 

Erdem Dombaycı açılışta Hakan Yarış’ı ve Erken Özdemir’i yalnız bırakmadı

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Fidan Spor
Volka Proje
Akkurt İnşaat
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu