KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Elektrik Mühendisleri’nden 14. yaş kutlaması
Elektrik Mühendisleri’nden 14. yaş kutlaması
Güncel
09 Aralık 2012 Pazar 10:02
  • 905
  • 0

Elektrik Mühendisleri’nden 14. yaş kutlaması

Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi düzenlediği geleneksel yıl sonu gecesiyle kuruluşunun 14. yılını büyük bir coşku içerisinde kutladı

Başkanlığını Hasan Avni Haznedaroğlu'nun yaptığı TMMOB`a bağlı Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Kocaeli Şubesi KYÖD'de düzenlediği yıl sonu etkinliğiyle odanın kuruluşunun 58., Kocaeli şubesinin ise 14. yılını kutladı. KYÖD'te düzenlenen geleneksel yıl sonu etkinliğine çok sayıda TMMOB ve EMO üyesinin yanısıra sendika ile STK temsilcileri de katıldı. Gecenin açılış konuşmasını yapan EMO Kocaeli Şube Başkanı Hasan Avni Haznedaroğlu, katılımlarından ötürü herkese teşekkür etti.

 
DAHA SAĞLAM BASIYORUZ
Konuşmasını sürdüren Haznedaroğlu, “Bugün ayaklarımız daha sağlam basıyor, gücümüzü daha iyi biliyoruz. Şube olarak mesleğimizin sorunlarını ülkemizin sorunlarından ayrı görmeden birlikte üretmek, birlikte yönetmek anlayışı çerçevesinde bütünlük içerisinde yürüttüğümüz bir çok bilimsel, mesleki ve sosyal faaliyete imza attık. Yoğun, yorucu, ama bir o kadar da zevkli bir süreç geçirdik. 2013 yılı içerisinde kamuoyunu bir çok bilimsel, akademik, sosyal ve mesleki etkinlikle buluşturacağız” dedi. 
 
KIDEMLİLER UNUTULMADI
Hükümeti eleştiren Haznedaroğlu, “Torba Yasa içerisinde TMMOB Yasası da değiştirilecek. Bu taslakla kamuyona tarafsız ve bilimsel temellerle gerçeklikleri aktaran, gerektiğinde hukuk yolu da dahil olmak üzere siyasi iktidarlarca gündeme getirilen yanlışlıklara karşı etkin bir biçimde mücadele eden 58 yıllık yapımızın ve özellikle 1970`li yılların başından itibaren oluşturduğumuz yapının parçalanması amaçlanmaktadır” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından meslekte 40 yılını doldurmuş olan Ali Ak ve Sadık Ketenci ile meslekte 25 yılını dolduran Cemal Özdemir, Soner Savaş ve Salih Börekçioğlu plaketle onurlandırıldı. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ