KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
Sarıgül Gebze’yi önemsiyor
Sarıgül Gebze’yi önemsiyor
Siyaset
23 Nisan 2010 Cuma 15:18
  • 1124
  • 2

Sarıgül Gebze’yi önemsiyor

TDH Lideri Mustafa Sarıgül’ün, Kocaeli Şebinkarahisarlılar Derneği’ni konuk ettiği toplantıda Gebze’yi önemsediğini söyledi

Kocaeli Şebinkarahisarlılar Derneği, TDH Genel Başkanı Mustafa Sarıgül`ü İstanbul`daki makamında ziyaret etti.  Programa; dernek başkanı Engin Cüce, TDH Gebze İlçe Başkan Yardımcısı ve Şebinkarahisarlılar Derneği eski başkanı Erhan Bölük, dernek başkan yardımcısı Zafer Öztürk, TDH Çayırova İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve Şebinkarahisarlılar Derneği Denetleme Kurulu Başkanı Mustafa Koç katıldı.

ÖZEL İLGİ GÖSTERDİ
Partileşme çalışmaları içinde olan Mustafa Sarıgül, tüm yoğunluğuna rağmen Şebinkarahisarlılar heyetini kabul ederek özel bir ilgi ve alaka gösterdi. “Şebinkarahisar`ın bende ayrı bir yeri var” ifadelerini kullanan Sarıgül, özel görüşme odasına davet ettiği dernek başkanı Engin Cüce ve TDH Gebze İlçe Başkan Yardımcısı Erhan Bölük ile bir süre görüştü.

GEBZE`Yİ ÖNEMSİYORUM
Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Mustafa Sarıgül, Gebze ilçe başkan yardımcısı Erhan Bölük`ten Gebze ve parti çalışmaları hakkında bilgi aldı. Gebze`yi önemsediğini ifade eden Sarıgül, yakın zamanda mutlaka Gebze`ye geleceğini söyledi. Sarıgül ayrıca Kocaeli ve Gebze`de yaşayan Şebinkarahisarlıların TDH`ye sahip çıkmasından dolayı da oldukça memnun olduğunu belirtti.

ŞENLİĞE DAVET ETTİ 
Kocaeli Şebinkarahisarlılar Derneği Başkanı Engin Cüce ise Şebinkarahisar halkı ile Mustafa Sarıgül arasında kuvvetli bir sevgi bağının oluştuğunu ifade ederek, 3 Temmuz`da Şebinkarahisar`a bağlı Dikmetaş`da yapacakları ‘15. Dikmetaş Yayla Şenlikleri`ne Sarıgül`ü davet etti. Davete olumlu cevap veren Sarıgül, yapılacak şenlikte bölgenin sevilen sanatçısı Kelkit Vadisi İmparatoru Mustafa Küçük`e sponsor olma sözünü vererek tüm Şebinkarahisar ve Gebze halkına selamlarını iletti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ