KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Ellibeş: MYO, gelecek döneme yetişecek
Ellibeş: MYO, gelecek döneme yetişecek
Güncel
22 Aralık 2012 Cumartesi 11:07
  • 899
  • 0

Ellibeş: MYO, gelecek döneme yetişecek

KOÜ VKV Ford Otosan Gölcük İhsaniye Otomotiv MYO alanında incelemelerde bulunan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet ellibeş, ıokulun gelecek döneme yetişeceğini söyledi

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Vehbi Koç Vakfı (VKV) tarafından inşa edilecek olan Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) VKV Ford Otosan Gölcük İhsaniye Otomotiv Meslek Yüksek Okulu`nun yapılacağı alanda bir inceleme yaptı. Başkan Ellibeş, İhsaniye`de 284. Ada 1 No`lu parselde inşa edilecek olan yüksek okul binasının yaklaşık 6 bin metrekare inşaat alanına sahip olacağını belirterek, 3 kat olarak projelendirilen binada prototip atölyesi, derslikler, laboratuvarlar, kütüphane, idari ve sosyal mekanların bulunacağını kaydetti.

 
ÖNEMLİ BİR İHTİYAÇ
Başkan Ellibeş`in inceleme gezisinde; genel koordinatör Nihat Abiş, belediye başkan yardımcısı Kemal Kahraman, belediye meclis üyesi Harun Gencer, Ark İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.`den inşaat mühendisi Cihan Koç da hazır bulundu. Ford Otosan tarafından hazırlanan avan projelerinin incelenerek onaylandığını ve projenin gelecke yıl eğitim-öğretim dönemine yetişeceğini belirten Ellibeş, “Bu güzel eser tamamlandığında, önemli bir ihtiyaca cevap vermiş olacak” dedi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ