KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Emekli polisler bayramı uğurladı
Emekli polisler  bayramı uğurladı
Güncel
28 Ekim 2012 Pazar 11:15
  • 979
  • 0

Emekli polisler bayramı uğurladı

Türkiye Polis Emeklileri Derneği Kocaeli Şubesi üyeleri, bayramın son günü bir araya gelerek hem bayramlaştı hem de bayramı uğurladı
Türkiye Polis Emeklileri Derneği Kocaeli Şubesi, bayramın son günü buluştu. Bayramlaşma törenine şube başkanı Mehmet Şahin, yönetim kurulu üyeleri Ayhan İlhan, Ali Osman Buğa, Şükran Çelikağ, Ramiz Erdoğan ve Adem Elbaş ev sahipliği yaptı. Yenicuma Camii yanı Ekşi İşhanı`ndaki dernek binasında gerçekleştirilen bayramlaşma törenine; Necdet Demir, Mehmet Yiğit, Mustafa Biberoğlu, Mehmet Özmen, Bayram Karakılıç, Oğuz Çelikağa, Emir Aybin, Mehmet Celal Ceylan, Mustafa Türüdü, İhsan Ata, İlker Çubukçu, Cabbar Üstün ve İsmet Demirel katıldı.
 
42 YILDIR AKTİF
1970 yılında faaliyete geçen ve 42 yıldır aktif olan Türkiye Polis Emeklileri Derneği Kocaeli Şubesi`nin bayramlaşmasına katılım yoğundu. 304 asil üyesi bulunan ve fahri üyelerin katkılarıyla her yıl 10 öğrenciye burs veren şube yönetimi, davetlilerine Gaziantep Baklavası ikram etti. Buluşmada kısa bir konuşma yapan başkan Şahin, “Her bayramda olduğu gibi bu bayramda da dostlarımızla bir arada olmanın mutluluğunu yaşadık. Daha nice bayramlarda bir arada olmak tek dileğimdir” dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ