KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Emine ve Selim evlilik yolunda ilk adımı attı
Emine ve Selim evlilik yolunda ilk adımı attı
Güncel
20 Aralık 2012 Perşembe 10:04
  • 1000
  • 1

Emine ve Selim evlilik yolunda ilk adımı attı

Kartepe Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde çalışan Emine Yurtsever, Sapancalı Selim Tarım ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı attı

İzmit Mehmet Ali Paşa Mahallesi`nde yaşayan Musa Yurtsever ile ev hanımı Müslime Yurtsever çiftinin Kartepe Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü`nde yayın birimi sorumluluğu yanında Kartepe Kent Konseyi Genel Sekreterliği görevini de yürüten AKP İzmit İlçe eski Başkan Yardımcısı Emine Yurtsever, evlilik yolunda ilk adımı atarak Sapanca`da oturan merhum İsmail Tarım ile ev hanımı Hediye Tarım`ın Demir Yaprak İnşaat Firması ortağı olan oğulları Selim Tarım ile nişanlandı.

 
DÜĞÜN 14 HAZİRAN`DA
İzmit Tanyıldız Düğün Salonu`nda gerçekleşen nişanda gençlerin yüzüklerini Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, “Allah tamamına erdirsin” temennisiyle taktı. Nişana İzmit ve Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri, AKP İzmit İlçe eski Başkanı Hüseyin Yusuf, eski belde başkanı Nezih Demirtaş, belediye personeli ve her iki ailenin dost ve akrabalarından oluşan kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Çiçeği burnunda nişanlılar 14 Haziran 2013 tarihinde Sapanca`da yapacakları düğüne tüm konuklarını şimdiden davet etti.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ