KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Emniyet ve İş dünyası bu yemekte buluştu
Emniyet ve İş dünyası bu yemekte buluştu
Güncel
15 Aralık 2011 Perşembe 14:57
  • 3137
  • 0

Emniyet ve İş dünyası bu yemekte buluştu

Başiskele Güvenliği için Toplumsal Yardımlaşma Derneği’nin geleneksel yemekli buluşmasında emniyet mensupları ve iş adamaları bir araya geldi

Başkanlığını Necdet Sarıoğlu`nun yaptığı Başiskele Güvenliği için Toplumsal Yardımlaşma Derneği`nin geleneksel hale getirdiği yemekli buluşma önceki akşam gerçekleşti. Başiskele`nin nezih mekanlarından biri olan Fazlıoğlu Balık Lokantası`nda Acar Seyahatin sahibi Bilal Acar`ın organize ettiği yemekte bir araya gelen emniyet mensupları ve iş adamları bol bol sohbet etti.

 

 

ÇOK SAYIDA DAVETLİ
Geceye; Başiskele  Kaymakamı Ali Partal, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, ilçe emniyet müdürü İsa Aktaş, başkan yardımcısı Köksal Ayabakan, ilçe emniyet müdür yardımcısı İlhan Çelik, Bahçecik Polis Merkezi Amiri Cüneyt Akkaya, Başiskele Polis Merkezi Amiri Adnan Yılmaz, asayiş ve trafik büro amiri Zafer Acar, halka ilişkiler müdürü Hakan Bayus ve Başiskeleli işadamlarından oluşan kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

 

 

TEŞEKKÜR ETTİ
Yaklaşık iki yıldır ilçede faaliyet gösteren ve sivil toplum kuruluşu olan Başiskele Güvenliği için Toplumsal Yardımlaşma Derneği`nin 44 üyesi bulunuyor. Gecede açılış konuşmasını yapan dernek başkanı Sarıoğlu, tüm davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür etti. Davetlilere seslenen kaymakam Partal ise, “Birbirimizi tanımak için bu tür organizasyonlar iyi bir vesile. Bundan sonra da mutlu, güzel ve huzurlu günlerde yine birlikte oluruz” temennisinde bulundu.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ