KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Emre ile Merve’den bir ömürlük imza
Emre ile Merve’den bir ömürlük imza
Güncel
27 Aralık 2012 Perşembe 09:51
  • 1249
  • 0

Emre ile Merve’den bir ömürlük imza

Bahçecik Minibüsçüler Kooperatifi çalışanlarından Emre Özkaradeniz ile Merve Eser, bir ömürlük imza atarak dünya evine girdi

Başiskele`nin sevilen iş adamlarından Özkaradeniz Ağaç Parke Limited Şirketi sahibi Neşat Özkaradeniz ve Zehra Karadeniz çiftinin Bahçecik Minibüsçüler Kooperatifi`nde çalışan oğulları Emre Özkaradeniz, Gebze Çolakoğlu Fabrikası çalışanlarından Derinceli Veysel Eser ve Meryem Eser`in güzel kızları Merve Eser`le hayatını birleştirdi. Nikahı geçtiğimiz aylarda yapılan çift bu mutluluklarını yılın son ayında düğün yaparak yakınlarıyla da paylaştı.

 
EĞLENCEYE DOYDULAR
Bahçecik Kültür Merkezi`ndeki düğünde renkli görüntüler yaşandı. Karadenizli ünlü sanatçı Yılmaz Kasapoğlu ile kemençeci ve solist Mehmet Akyıldız`ın da sahne aldığı gecede coşku hat sahhada yaşandı. Yoğun ilgi gören takı merasiminin ardından genç çift ilerleyen saatlerde kendileri için yapılan 7 katlı pastayı keserek birbirlerine ikram etti. Unutulmaz bir düğün törenin yaşandığı akşamda gelin güzelliği, damat ise şıklığıyla göz kamaştırdı.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ