KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7416 TL
  • 6.3247 TL
  • 7.1251 TL
Kocaeli Zirve
Karabük’ü kutluyorum
Karabük’ü kutluyorum
Kocaelispor
19 Nisan 2010 Pazartesi 16:53
  • 1664
  • 1

Karabük’ü kutluyorum

Teknik direktör Coşkun Demirbakan, Kardemir Karabükspor maçının ardından bu kez menajerleri hedef aldı. Yanlış transfer politikalarının Türk futboluna darbe vurduğuna dikkat çeken Demirbakan, 5 liralık futbolcuların 500 lira değerle satıldığını vurguladı

Kimler düşmedi ki
Kocaelispor Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan, maç sonunda müsabakanın analizini ve sorulan soruları basın mensuplarına açıkladı. Demirbakan, “ Öncelikle Karabükspor`u lige çıktığından dolayı kutluyorum, tebrik ediyorum. Karabükspor`un uzun vadeli çalışmasının sonucu bu şampiyonluk oldu. Yanlış transferler, yanlış harcamalarla kulüpler alt seviyeye iniyor. Birçok Süper Lig takımları 2. Lig B Grubu`na düştü ve transferleri kapanmış durumda. Yücel İldizi tebrik ediyorum”dedi.

Futbol oynamaya çalışıyoruz
Menajerlerin kızmasına rağmen söylemeden geçemeyeceğini belirten Demirbakan, “Kulüpler menajerlere inanıp 5 liralık adamı 500 liraya alırlarsa kötü duruma düşer. Karabükspor sezon başında bu duruma düşmedi. Umarım Süper Lig`de de bu duruma düşmezler. Maçla ilgili olarak bir şeyler söyleyecek olursak; başa baş bir oyun oldu. Kocaelispor`a yakışır bir oyun ortaya koyduk. Bizde galip gelebilirdik. Karabükspor da kornerden bulduğu golle maçı kazandı. Oyunu çirkinleştirmeden futbol oynamaya çalışıyoruz”şeklinde konuştu.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ