KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Engelli öğrencileri sevindiren ziyaret
Engelli öğrencileri sevindiren ziyaret
Güncel
05 Aralık 2009 Cumartesi 14:40
  • 771
  • 0

Engelli öğrencileri sevindiren ziyaret

Derince Belediyesi Başkan Vekili İhsan Çimen’in ziyareti, Sırrıpaşa İ.Ö.O. bünyesindeki özel sınıfın öğrencilerini mutlu etti

Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar`ın yurt dışında olması nedeniyle başkan vekilliği görevini üstlenen İhsan Çimen, belediye başkan yardımcısı Halit Yiğit`le birlikte 3 Aralık Dünya Engelliler Günü`nde ilçede bulunan eğitim kurumları ve rehabilitasyon merkezlerini ziyaret etti. Özel rehabilitasyon merkezlerinin ardından Sırrıpaşa İlköğretim Okulu bünyesinde açılan özel eğitim sınıfını da gezen Çimen, ilçede engelli öğrencilerin eğitim gördüğü tek devlet kuruluşu olan özel eğitim sınıfında öğrencilere yakın ilgi gösterdi.
 

KUTSAL BİR GÖREV
Okul müdürü Hamdi Alada ile özel sınıfın öğretmenleri Suna Sayıcı ve Volkan Alkan`a teşekkür eden Çimen, şunları söyledi: “Öğretmen olarak kutsal bir görev yapıyorsunuz. Böyle bir sınıfta ders vererek de görevinizi daha kutsal bir hale getiriyorsunuz. Başkanımız Aziz Bey bu konuda çok hassas ve sizler için her türlü desteğe hazırız.” 14 öğrencinin bulunduğu sınıfta öğrencilerle tek tek ilgilenen Çimen, öğretmenlerin geziler için otobüs talebini de geri çevirmedi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ