KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Ensar başkanına belediyeden kıyak
Ensar başkanına belediyeden kıyak
Güncel
13 Haziran 2019 Perşembe 12:39
  • 1218
  • 0

Ensar başkanına belediyeden kıyak

Geçmiş dönemde AK Parti’li Sultanbeyli Belediyesi’nde başkan yardımcılığı ve özel kalem müdürlüğü görevini üstlenen Ensar Vakfı Sultanbeyli Şube Başkanı Nizamettin Arslan’ın, belediye personelini ve araçlarını Kocaeli’de bulunan 11 dönümlük arazi içerisinde yaptırdığı, arsasında kullandığı öğrenildi.

Ensar Vakfı Sultanbeyli Şube Başkanı Nizamettin Arslan, geçmiş dönemde AK Parti’li Sultanbeyli Belediyesi’nde Başkan Yardımcılığı ve Özel Kalem Müdürlüğü yaptı. Şu an belediye ile bir ilişiği kalmayan Arslan’ın, Körfez ilçesinde bulunan Şemsettin Köyünde yaklaşık 11 dönümlük bir arsada şahsi villa yaptırdığı bildirildi.

Yapımı devam villada belediyede elektrik ve su tesisatçısı olarak görev yapan personellerin kullanıldığı öğrenilirken, aynı zamanda belediyenin kiraladığı, kullanımı belediyeye ait olan 34 ANF 442 plakalı kamyonet ve 34 NP 9708 plakalı araç mayıs ayı içerisinde farklı günlerde Arslan’ın villası önünde görüldü. Belediyenin araçlarında araç takip sistemi mevcut. Kaynak: CUMHURİYET

DİĞER HABERLER

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ