KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
Eray Sanat Merkezi açıldı
Eray Sanat Merkezi açıldı
Güncel
25 Aralık 2010 Cumartesi 17:09
  • 4389
  • 0

Eray Sanat Merkezi açıldı

Eray Dans Okulu, İnönü Caddesi’nde bulunan şubesinin ardından 4-18 yaş arası öğrencilere eğitim vereceği sanat merkezini açtı

Anadolu Ateşi, Hürrem Sultan ve Şener Şen`le Mucizeler müzikalinde dans ettikten sonra, Fransa Paris Pietragalla Dans Company`de solist dansçı olarak ülkemizi temsili eden Eray Gitgel, yeni şubesini Şehabettin Bilgisu Caddesi Latif Bey Çıkmazı`nda açtı. 4 ile 18 yaşları arasında öğrenci kabul edecek olan sanat merkezinde müzik, drama, klasik bale, modern dans, dünya dansları, flemengo, tango, piyano, gitar, keman, oyunculuk dersleri verilecek.
 

SANATA DEĞER VERİLSİN
Eray Gitgel ile birlikte Derya Enül, Selçuk Aklın ve Cemil Yılmaz tarafından eğitimlerin veriliceği sanat merkezinin açılış kurdelesini İzmit Belediyesi`nin CHP`li meclis üyesi Gülümser Ayhan, Nehir Etuş, Hande Etuş, Eray Gitgel ve öğrencileri birlikte kesti. Gitgel açılışta kısa bir konuşma yaparak, “Türkiye de sanat ve sanatçıya her zaman değer verileceğini umuyorum” dedi. Sanat merkezi hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak isteyenler 323 56 53 nolu talafonu arayabilir.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ