KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7880 TL
  • 6.4414 TL
  • 7.4606 TL
Kocaeli Zirve
Ercan Yazıcı görevi devraldı
Ercan Yazıcı görevi devraldı
Güncel
18 Eylül 2009 Cuma 17:03
  • 3641
  • 5

Ercan Yazıcı görevi devraldı

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı’na getirilen Ercan Yazıcı, Mustafa Soydabaş’tan görevi devraldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekter Yardımcısı Mustafa Soydabaş, büyük tartışmaların ardından görevini devretti. AKP İl Başkanı Zeki Aygün`ün ‘yönetemediği için görevden alındı` dediği Soydabaş, önceki gün düzenlenen devir teslim töreniyle görevini daha önce İstanbul Bayındırlık ve İskân Müdürlüğü yapmış Ercan Yazıcı`ya devretti. Devir teslim töreninde Büyükşehir Genel Sekreteri Ersin Yazıcı ve Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Mustafa Çöpoğlu bulundu. İlimizde geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen Mustafa Soydabaş görevden alındığında çeşitli eylemler yapılmıştı.

BAŞARI DİLEĞİ

Büyükşehir Belediyesi`nde Fen İşleri, Çevre Koruma ve Kontrol, İmar ve Şehircilik, Emlak ve İstimlâk Daire Başkanlıkları`ndan sorumlu Genel Sekreter Yardımcılığı görevini üstlenen Mustafa Soydabaş görevini Bayındırlık ve İskân Müdürlüğü`nde önemli görevlerde bulunan ve son olarak il müdürlüğünü üstlenen Ercan Yazıcı`ya devretti. Devir teslim töreninde Ercan Yazıcı`ya başarı dileğinde bulunan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ersin Yazıcı, hizmetlerin kalitesini düşürmeden ivme kazanarak devam edeceğini ifade etti. Genel sekreter Yazıcı, Mustafa Soydabaş`a Büyükşehir Belediyisi`ndeki görevi sürecinde hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

ERCAN YAZICI KİMDİR?

Evli ve bir çocuk babası olan Ercan Yazıcı 1967 yılında Bingöl`ün Kığı ilçesinde doğdu. Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliğini 1987 yılında bitiren Yazıcı, meslek hayatına Başbakanlık Eryaman Toplu Konut Projesinde İnşaat Mühendisi olarak başladı. Daha sonra Karayolları Genel Müdürlüğü Türkiye Halk Bankası İstanbul ve Trakya Bölgesi Müdür Yardımcılığı yapan Ercan Yazıcı 2002 yılında İstanbul Bayındırlık ve İskân Müdürlüğünde sırasıyla Kontrol Mühendisliği, İl Müdür Yardımcılığı ve son olarak İl Müdürlüğü görevlerini üstlendi.


YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ