KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Ercüment ve Kerem başladı
Ercüment ve Kerem başladı
Güncel
19 Eylül 2019 Perşembe 13:23
  • 757
  • 0

Ercüment ve Kerem başladı

Turgutluspor maçı hazırlıklarını sürdüren Kocaelispor'da geçen hafta sakatlığı sebebiyle oynamayan kaleci Ercüment Kafkaslı ve kanat oyuncusu Feridun Kıroğlu çalışmalara başladı.

Başarılı oyuncu Feridun Kıroğlu'nun Turgutluspor maçında yeniden formasına kavuşması bekleniyor. Tecrübeli kalecinin son durumu ise maçtan önce belli olacak.

Öte yandan geçen sezon sakatlanan ve 5 aydır sahalardan uzak kalan Kerem Yıldırım'da takımdan ayrı idmanlara çıkmaya başladı. Genç oyuncu fizik tedavisini tamamladıktan sonra takımla birlikte top çalışmalarına katılacak.

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ