KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Erkan Ayan’a önemli görev
Erkan Ayan’a önemli görev
Güncel
13 Kasım 2009 Cuma 14:42
  • 1295
  • 1

Erkan Ayan’a önemli görev

Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Erkan Ayan, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın genel sekreteri oldu. Ayan, başkan danışmanlığını bıraktı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Erkan Ayan; 5449 sayılı kanun gereği Başbakanlık tarafından Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri olarak atandı. Bölgenin kalkınma planları paralelinde gelişiminin sağlanması, bu planlar dahilinde yapılacak girişimlerin, yatırımların ve girişimcilerin desteklenmesi, bölge potansiyeline ulusal ve uluslararası yatırımların ve yatırımcıların çekilmesi için tanıtılması, yatırımcıların işlemlerinin tek elden takibi yapacak illerde kurulan yatırım destek ofisleri çalıştırılması genel sekreter tarafından yapılacak.
 

TAKDİRNAME ALMIŞTI
Ayan`ın yeni göreviyle birlikte Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanlığı görevi de sona erdi. Büyükşehir Belediyesi`nde 2000 yılından bu yana Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Danışmanı olarak görev yapan Erkan Ayan, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu tarafından yaptığı çalışmalar nedeniyle takdirname almıştı. 1975 yılında Isparta  doğumlu olan Ayan İktisadi İdari Bilimler Fakültesi mezunu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ