KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Erzurumlular’dan 1000 ağaç müjdesi
Erzurumlular’dan 1000 ağaç müjdesi
Güncel
19 Kasım 2010 Cuma 14:51
  • 856
  • 0

Erzurumlular’dan 1000 ağaç müjdesi

Körfez Erzurumlular Derneği’nin bayramlaşma töreninde konuşan dernek başkanı Bekir Sarıgül, geçtiğimiz yıl yanan İlimtepe yolu üzerindeki ormanlık alana bin ağaç dikeceklerini söyledi

Körfez Erzurumlular Derneği, Kurban Bayramı`nın üçüncü günü dernek binasında bir araya gelerek bayramlaştı. Bayramlaşma törenine Kocaeli İl Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur, Körfez İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Zenginerler, belediye başkanı Yunus Pehlivan, Körfez Belediye Meclis Üyesi Muhammet Hamarat, Kocaeli Erzurumlular Federasyon Başkan Yardımcısı Yaşar Aslan, Kocaeli Erzurumlular Dernek Başkanı Avni Gözütok, MHP eski Körfez İlçe Başkanı Salih Kurtbaş, iş adamları Şeref Durmuş, Ahmet Önal, dernek yönetimi ve çok sayıda dernek üyesi katıldı.
 

4 ARALIK`TA BAŞLIYOR
Programda konuşan Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan ve İl Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur törene katılanlara teşekkür ederek, bayramlarını kutladı. Daha sonra söz alan Körfez Erzurumlular Derneği Başkanı Bekir Sarıgül ise yapılacak çalışmalardan bahsederek, geçtiğimiz yıllarda yanan İlimtepe yolu üzerindeki ormanlık alanın yeşillendirilmesi için 4 Aralık`ta kampanya başlatacaklarını ve 1000 ağaç dikeceklerini müjdeledi. Hayata geçirilecek faaliyetleri can kulağıyla dinleyen Çalkavur, dernek başkanı ve yönetimini tebrik etti.

 

Doğukan KOYUNCUOĞLU
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ