KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Erzurumlular’dan birlik mesajı
Erzurumlular’dan birlik mesajı
Güncel
26 Kasım 2012 Pazartesi 10:50
  • 793
  • 3

Erzurumlular’dan birlik mesajı

Yeni yönetiminiyle ilk kez bir araya gelen Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu toplantıda birlik ve beraberlik mesajı verdi
Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu, 11 Kasım Pazar günü olağan kongresini yapmıştı. Kongrede federasyonun yönetim kurulu başkanlığına  Zafer Yıldırım seçilmişti. Yeni yönetim kuruluyla ilk kez bir araya gelen Yıldırım, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Federasyon binasında yapılan toplantıda başkan Zafer Yıldırım ve yönetimi görev dağılımı yaptı.
 
PROJELER ÜRETECEĞİZ
Kongrenin ardından ilk kez bir araya geldiklerini aktaran Yıldırım, “Toplanmamızın amacı, yönetim kurulunda yer alan 39 arkadaşımızla birlikte, federasyon olarak ne gibi projeler üretebiliriz, bunları kendi aramızda görüşüp bir karara varabilmektir. 15 günde bir icra kurulumuzu toplayıp önemli konuları masaya yatıracağız” dedi. 
 
BİRLİK BERABERLİK
Her ay iki toplantı yapacaklarını ifade eden Yıldırım, icra kurulu toplantısının haricinde yönetim kurulunun da bir araya geleceğini belirtti. Yıldırım, “Yönetim kurulu toplantılarında çalışmalarımız hakkında daha hızlı kararlar almak için bir arada olacağız. Erzurum Dernekler Federasyonu olarak birlik ve beraberlik içinde hareket edeceğiz " dedi. Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti. 
 
GÖREV DAĞILIMI YAPILDI
Kocaeli Erzurum Dernekler Federayonu toplantısında yapılan görev dağılımı şu şekilde oluştu: Zafer Yıldırım`ın başkanlığını yaptığı federasyonun başkan yardımcılığına Tekin Dursun getirildi.
2. başkan Erkan Ayan olurken, Şener Doğan genel sekreterlik görevini üstlendi. Federasyonun başkan yardımcılıklarını ise Orhan Gedik, Deniz Kolo, Avni Gözütok, Sıddık Topal, Zafer Kılıç, Penbe Kamacı Arslan ve Bilsen Bilgili yapacak.
 
YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
Nuri Kaya muhasip üye olarak federasyon yönetiminde görev alırken, Murat Yaver federasyonun veznedarlık görevini üstlendi. Federasyonun yönetim kurulu üyelri ise şu isimlerden oluşuyor: 
Özkan Gedik, Nuri Cihan Karataş, Cumhur Acar, Yavuz Göğdemir, Ergün Tunç, Ekrem Kızıltaş, Mesut Çalık, Nafiz Çığlık, İsmail Ağbaş, Yılmaz Yılmaz, İhsan Yıldız, Doğan Şimşek, Efraim Yılmaz, Kadir Yarar, İsrafil Kamacı, Abdullah Çetinkaya, Yener Tok, Sezgin Polat, Zeki Gündüz, Ali Karaduman ve İsmail Bulut.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ