KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Eşim beni dövdü
Eşim beni dövdü
Güncel
14 Aralık 2011 Çarşamba 12:01
  • 5461
  • 0

Eşim beni dövdü

Gebze'de eşi tarafından dövülerek sokağa atıldığını ileri sürülen bir kadın, iki gün boyunca parklarda yattı.

Gebze'de eşi tarafından dövülerek sokağa atıldığını ileri sürülen bir kadın, iki gün boyunca parklarda yattı. İddiaları kabullenmeyen koca ise eşine el kaldırmadığını, tam aksine eşinin kendisini tartakladığını öne sürerek kendisini savundu. Kadın daha sonra kocasıyla barışarak evine gitti.


SOKAĞA ATILDI
Gebze Beylikbağı Mahallesi'nde evli 2 çocuk annesi 32 yaşındaki Şükran Uçar, 13 yıllık eşi Kemal Uçar tarafından dövülerek sokağa atıldığını öne sürdü. İki gün boyunca parklarda yatan Şükran Uçar, komşular aracılığıyla karakola giderek eşinden şikayetçi oldu. İşssiz olan eşi Kemal Uçar'ın maddi imkansızlık nedeniyle sürekli sinirlendiğini ve öfkesini kendisinden çıkardığını öne süren Şükran Uçar, polisten yardım istedi.


'EVDEN KENDİSİ ÇIKTI'

Kadının şikayetinin ardından ifadesi alınmak üzere karakola getirilen 36 yaşındaki Kemal Uçar, eşi ile arasında kendisinden kaynaklanan hiçbir sorun olmadığını, ancak eşinin zaman zaman kendisini tartaklama girişiminde bulunduğunu öne sürdü. Kemal Uçar, "Ben eşime el kaldırmadım. Eşim çok sinirli bir kadın. Bazen üzerime yürüyüp, bana saldırıyor. O gece de evden kendi isteğiyle çıktı" diyerek kendisini savundu. Polis yetkilileri, alınan ifadelerin ardından karı kocayı barıştırarak evine gönderdi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ