KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Eski binalarında son kez bayramlaştı
Eski binalarında son kez bayramlaştı
Güncel
19 Kasım 2010 Cuma 15:11
  • 1107
  • 0

Eski binalarında son kez bayramlaştı

Önümüzdeki günlerde yeni parti binasına taşınacak olan AKP Başiskele İlçe Teşkilatı eski binalarındaki son bayramlaşmasını önceki gün gerçekleştirdi

AKP Başiskele İlçe Teşkilatı`nın geleneksel bayramlaşması parti binasında gerçekleşti. Yeni yerine taşınacak olan ilçe teşkilatının eski binasındaki son bayramlaşma törenine ilçe başkanı Mehmet Ustaoğlu ev sahipliği yaparken, etkinlikte milletvekili Fikri Işık, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, AKP İl Başkan Yardımcısı Şemsettin Ceyhan da hazır bulundu. Törenin açılış konuşmasını yapan Mehmet Ustaoğlu, 2011 genel seçimlerinde yine Başiskele`ye yakışan bir sonuçla çıkacaklarını söyledi. Bu konuda teşkilatların her kademesine büyük görev düştüğünü de ifade etti. 
 

EN GÜÇLÜ ÜLKE
Seçim işlerinden sorumlu il başkan yardımcısı Şemsettin Ceyhan da yaptığı kısa konuşmasında tüm partililerin bayramını tebrik etti. Daha sonra söz alan milletvekili Fikri Işık ise “İktidarımızda artık 8. yılımızı doldurmaktayız. Bu 8 yılda Türkiye inanılmaz mesafeler aldı. Bunu tek tek saymaya zamanımız yetmez. Ekonomiden, dış politikaya, sosyal politikalardan yerel politikalara kadar hiçbirşey 8 yıl öncesiyle kıyaslanamaz. Bizim bundan sonraki hedefimiz Cumhuriyetimiz`in 100. yılında ülkemizi, dünyanın en güçlü 10 ülke arasına getirmek. Ülkemizin gidişatı da bunu rahatlıkla göstermektedir” dedi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ