KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Eski dostların 308. toplantısı
Eski dostların 308. toplantısı
Güncel
02 Kasım 2010 Salı 12:39
  • 1019
  • 0

Eski dostların 308. toplantısı

Kocaeli ve Kocaelispor’u sevenlerin oluşturduğu eski dostlar grubunun 308. toplantısı renkli görüntülere sahne oldu

Emin Saka, Fikret Balcı ve rahmetli Mustafa Ersoy tarafından 1966 yılında kurulan, Kocaeli ve Kocaelispor`u sevenlerin bir araya geldiği ‘eski dostlar` grubunun 44 yıldır geleneksel olarak sürdürdüğü yemekli toplantısı Topkapı Mercan Balık Restaurant`ta yapıldı. Günay Gülcü`nün ev sahipliğinde gerçekleşen eski dostların 308. buluşmasına grup üyeleri tam kadro katıldı.
 

ESKİ DOSTLAR
Gecede İshak Aktaş, Durmuş Ali Yalnız, İskender Gül, Yücel Boran, Turan Sarı, Cemal Akdoğan, Hilmi Girgin, Erol Köse, Engin Gençoğulları, İsmet Kaya, Hüseyin Kuru, Enver Kılıç, Yıldırım Akyollu, Rahmi Tüfekcioğlu, Mehmet Erdoğan, Rıza Saka, Ünal Özpir, Selahattin Öztop, Ercihan Zorlu, Yılmaz Gençoğulları, Mahir Dönmez, Fikret Balcı, Ramazan Kadıçeşme, Tamer Tüfekçi, Şenol Mandalcı, Mehmet Erdoğan ve Haşim Baştürk hazır bulundu.
 

KEYİFLİ GECE
Toplantıda, İzmit`in renkli simalarından olan Mahir Dönmez okuduğu şiirlerle, Erol Köse ve İskender Gül de söylediği şarkılarla eski dostları hem coşturdu ve hem de duygulandırdı. Bol bol sohbet edip eskiyi yad eden dostlar kayifli bir gece geçirdi. Özel ikramların yapıldığı 308. toplantı Günay Gülcü`nün, 309. buluşmaya ev sahipliği yapacak listeyi Rahmi Tüfekçi`ye teslim etmesiyle sona erdi.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ