KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Esnafa broşür dağıtacaklar
Esnafa broşür dağıtacaklar
Güncel
21 Kasım 2012 Çarşamba 12:47
  • 766
  • 0

Esnafa broşür dağıtacaklar

Gölcük Vizyon 2023 Projesi kapsamında iş yerlerinde, iş güvenliğinin sağlanması için Gölcük Zabıtası ve üniversite öğrencileri tarafından esnafa broşür dağıtılacak

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) öğretim görevlileri Sevda Ergüven ve Dilşan Lostar, Gölcük Vizyon 2023 Projesi kapsamında yer alan iş yerlerinde iş güvenliğinin sağlanması için Gölcük Zabıta Müdürlüğü`ne bağlı personele eğitim verdi. Gölcük Belediye Meclis Salonu`nda gerçekleşen eğitim sonrasında zabıta müdürlüğüne bağlı personele bir de anket yaptırıldı. 

 
ANKET YAPILDI
İş risklerinin hem çalışan hem de zabıta personelinin korunmasına yönelik yapılacak çalışma ve önlemleri tespit etmek amacıyla düzenlenen anket sonucunda çıkacak veriler, zabıta memurlarının sıkıntılarını önlemek için bir yol haritası olacak. KOÜ işbirliğinde gerçekleştirilen proje kapsamında öğrenciler ve zabıta memurları Gölcük`te esnafı dolaşacak. 
 
BİLGİ VERECEKLER
Aralık ayı içerisinde KOÜ öğrencileriyle Gölcük Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Personeli sahaya inerek küçük esnaf olarak nitelendirilen sıhhi, gayri sıhhi, umuma açık iş yerlerinin İş risklerini belirleyecek. Esnaf, iş risklerine karşı alacağı tedbirler konusunda üniversite öğrencileri ve Gölcük Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Personeli tarafından dağıtılan broşürle bilgilendirilecek.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ