KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Esnaftan duygusal veda
Esnaftan duygusal veda
Güncel
01 Aralık 2012 Cumartesi 14:42
  • 2431
  • 1

Esnaftan duygusal veda

Emekliye ayrılan mesai arkadaşlarını unutmayan Öztalay İşhanı esnafı, düzenledikleri veda kahvaltısında duygusal anlar yaşadı

Fethiye Caddesi üzerinde bulunan Öztalay İşhanı esnafı, emekliye ayrılan mesai arkadaşını unutmadı. Düzenlenen veda kahvaltısında duygusal anlar yaşanırken esnaflardan bazıları gözyaşlarını tutamadı.  22 senedir Öztalay İş Hanı`nda hizmet veren Uçar Giyim Mağazası sahibi Arzu Uçar emekli oldu. İş hanının sevilen isimlerinden olan Arzu Uçar`a veda yemeği düzenleyen işhanı esnafı büyük bir vefa örneği gösterdi. 

 
HEDİYE VERDİLER
Düzenlenen kahvaltıya iş hanı esnafı katılırken duygusal anlar da yaşandı. Emekli olarak arkadaşlarının işhanından ayrılacak olmasına üzülen esnaf, gözyaşlarını tutamadı. Vedalaşma kahvaltısında arkadaşları Arzu Uçar`a, Uçar`da arkadaşlarına çeşitli hediyeler verdi.
Düzenlenen kahvaltıdan dolayı onur duyduğunu ve mutlu olduğunu belirten Uçar, emekli olup arkadaşlarından ayrılmanın üzüntüsünü yaşadığını ifade etti. 
 
BİRBİRİMİZİ KIRMADIK
Emekli olduğu için duyduğu mutluluğun işhanından ayrılması nedeniyle yarım kalacağını belirten Uçar, “Hepsi en dünyanın en tatlı, en şeker insanları, onları çok seviyorum. Allah herkese böyle bir ayrılık nasip etsin. 22 sene çok güzel ve uyum içerisinde geçti. Birbirimizi kırmadan gönül koymadan bitirdik. Bundan sonra da buralarda olacağım ve arkadaşlarımı unutmayacağım. Şuan 2 kızım Eskişehir de üniversite okuyorlar. Onların yanına gidip onlarla ilgilenmeye çalışacağım” dedi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ