KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Facebook’tan veda etti
Facebook’tan veda etti
Güncel
18 Ekim 2012 Perşembe 15:33
  • 8058
  • 1

Facebook’tan veda etti

Darıca’da oturan bir genç, sosyal paylaşım sitesinde yazdığı notların ardından, kafasından vurulmuş olarak bulundu

Darıca Nene Hatun Mahallesi`nde oturan Emre Özcan (24) adlı genç, boş arazide başından vurulmuş olarak bulundu. Alınan bilgi ve iddialara göre, Piri Reis Mahallesi Yelkenkaya yolunda başından vurulmuş şekilde bir genç bulundu. İhbar üzerine olay yerine gelen polis, şahsı Darıca Farabi Devlet Hastanesi`ne kaldırdı. 


İNTİHAR ŞÜPHESİ

Ağır yaralı Özcan, acil servis ünitesinde yoğun bakıma alındı. Polis, olayın intihar olabileceği şüphesi üzerinde duruyor. Yapılan araştırmalarda güvenlik güçleri, olaydan birkaç saat önce Emre Özcan`ın sosyal paylaşım sitesi Facebook sayfasında ‘İlişkisi var` olan durumunun ‘İlişkisi yok` olarak değiştirilmiş olduğunu gördü.


HELALLİK İSTEDİ

Bunun üzerine araştırmasını derinleştiren emniyet güçleri, Özcan`a ait sosyal paylaşım sitesi Facebook adresinde, ‘Herkes rahat olsun, ben gidiyorum. Hakkınızı helal edin, bana kızmayın. Beni affedin. Elveda sevdiklerim` yazılı nota ulaştı. Notu yazan Emre Özcan'ın, kiraladığı araçla ortadan kaybolduğu öğrenildi.


NİŞANLANACAKTI

Facebook`ta mesajı okuyan yakınları Emre Özcan`ı merak etti ve salı gecesi geç saatlere kadar genci aradı. Gelecek hafta Sinop`ta yaşayan sözlüsü ile nişan törenleri olduğu öğrenilen Emre Özcan, salı gecesi 02.00 sularında Darıca Çırağan Lisesi arkasındaki kayalık alanda, başından vurulmuş ve elinde silahla birlikte bulundu. Gencin intihar etmesine anlam veremeyen arkadaşları, olayı öğrenir öğrenmez hastaneye koştu. 


MAKİNEYE BAĞLI
Gencin anne ve babası fenalık geçirirken, hastane acil servisinde tedavi altına alındı. Emre Özcan`ın kafasındaki kanamanın yoğun olması nedeniyle kan kaybına uğradığı öğrenildi. Özcan'ın yaşam mücadelesi makineye bağlı olarak sürdürdüğü ancak beyin ölümünün gerçekleştiği belirtildi. Polis, intihar şüphesinin yanı sıra diğer olasılıklarla ilgili soruşturmasına devam ediyor.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ