KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Fazıl Say İzmit`te
Fazıl Say İzmit`te
Güncel
02 Aralık 2012 Pazar 14:33
  • 3862
  • 14

Fazıl Say İzmit`te

Türkiye`nin dünyada en çok tanınan sanatçılarından biri olan besteci ve piyanist Fazıl Say, bugün İzmit`te korser verecek. SDKM`deki konserin biletleri günler öncesinde tükendi

Sanatçılığının yanında söylediği siyasi söylemlerle de adından sıkça söz ettiren dünyaca ünlü piyanistimiz Fazıl Say bugün İzmit`te konser verecek. Türkiye`nin dünyada en çok tanınan sanatçılarından biri olan besteci ve piyanist Fazıl Say, İzmitli severleriyle buluşacak. Mask Yapım tarafından organize edilen konser, saat 20.30`da Yahya Kaptan Mahallesi`ndeki Süleyman Demirel Kültür Merkezi`nde(SDKM) gerçekleştirilecek.


BİLETLER TÜKENDİ
Konser verdiği her şehir ve ülkede çok büyük ilgi gören, konserlerinde izdiham yaşanan Fazıl Say`ın İzmit konseri biletleri günler öncesinden tükendi. Biletler 60, 80 ve 100 TL`den satıldı. Organizasyon firması, koltuk sayısı kadar bilet sattıklarını, ayakta izleyici almayacaklarını açıkladı. 
 

GÜVENLİK ÖNLEMLERİ
Siyasi söylemleri nedeniyle bazı çevrelerin tepkisini çeken Fazıl Say`ın ilimizde vereceği konser öncesi büyük güvenlik önlemi alınacak. Konser salonuna giren bütün izleyiciler dididik aranarak içeri alınacak. Konseri organize eden Mask Yapım, konser için gerekli yasal bütün izinleri ve güvenlik konusundaki önlemlerin alındığını açıkladı.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ