KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Fen işleri şantiyesinde iş kazası
Fen işleri şantiyesinde iş kazası
Güncel
27 Kasım 2012 Salı 11:22
  • 1717
  • 2

Fen işleri şantiyesinde iş kazası

Sabah saatlerinde şantiyede bulunan iş makinasının lastiğini değiştirmek isteyen iki işçi, arkadaşlarının yüreğini ağızlara getirdi
Dün sabah saatlerinde Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Bakım Şube Müdürlüğü'nde çalışan iki işçi az kalsın canından oluyordu. Alınan bilgi ve iddialara göre; İzmit Solaklar Yolu üzerinde bulunan Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Bakım Şube Müdürlüğü'nde operatör olarak çalışan Yavuz İnce ve yağcı olarak çalışan Nizamettin Yelmez müdürlüğe ait bir iş makinasının büyük ebatlarda olan lastiğini değiştirmek istedi. 
 
HAYATİ TEHLİKELERİ YOK 
Çok eski olduğu iddia edilen lastiği değiştirmeye çalışan İnce ile Yelmez, lastiğin yerinden çıkan demir iç çemberinin çarpmasıyla yaralandı. Çarpmanın şiddetiyle çeşitli yerlerinden yaralanan işçiler, olay yerine iş arkadaşları tarafından çağrılan ambulanslara alındı. Kolunun kırıldığı belirlenen Yelmez Seka Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken, çenesinden yaralanan İnce ise Konak Hastanesi'nde tedaviye alındı. Yaralıların hayati tehlikesi bulunmadığı kaydedilirken, konuyla ilgili olarak soruşturma başlatıldı. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ