KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Ordulular, kongre takvimini belirledi
Ordulular, kongre takvimini belirledi
Güncel
02 Nisan 2010 Cuma 16:38
  • 784
  • 0

Ordulular, kongre takvimini belirledi

Ordulular Derneği üçüncü olağan genel kurulunu 25 Nisan’da yapacak. Dernek ayrıca Nisan ve Mayıs ayında bir dizi faaliyetler gerçekleştirecek

Marmara Ordulular Eğitim ve Yardımlaşma Derneği kongre takvimini belirledi. Halk Eğitim Toplantı Salonu`nda bir araya gelen dernek yöneticileri, 3. olağan kongrenin 25 Nisan Pazar günü 18.00`da yapılmasını kararlaştırdı. Toplantıya Marmara Ordulular Derneği Başkanı Mehmet Çun, Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Hayrettin Erdem, AYTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Bulgur,  Kocaeli Devlet Hastanesi Personel Müdür Yardımcısı Mustafa Özdemir, Müzisyenler Dernek Başkanı Halil Özçelik, Sadık Okuş, muhasebeci Adem Baş, müftülük personeli Murat Eği, emekli PTT Müdürü Sevinç Öğünç, Ordu Belediye Belediye başkan adayları, Adayı Ali Arslan ve Arif Bingöl, üyeler, Kazım Duran, Mehmet Zeydal, İlhan Ses ve Naci Duran katıldı.

GERÇEKLEŞECEK FAALİYETLER
Dernek başkanı Çun, derneğin etkinlikleriyle ilgili bilgi vererek “8 Nisan`da Sabancı Kütür Merkezi`nde saat 19.00`da Kutlu Doğum Haftası etkinliğimiz olacak, 18 Nisan tarihinde ilimizde faliyet yapan 10 Ordulu derneğin organize ettiği Türk Halk Müziği konseri Gebze`de gerçekleşecek. Konsere; Gaye Aksu, Cem Çelebi, Halil Özçelik katılacak. 25 Nisan Pazar günü ise saat 18.00`de Kartepe Acısu Kültür Merkezi`nde 3. olağan kongremizi yapacağız. Kongrede yeni ve güçlü bir yönetim kurulu oluşturmayı hedefliyoruz. Kongremiz Cemal Kuru konseriyle tamamlanacak. 30 Mayıs`da Yazlık Kadırga Yaylası`nda Ordu Dernekler Federasyonu`nun düzenleyeceği pikniğe katılacağız. 20 Haziran tarihinde ise dernek üyelerimiz için Seka Kampı`nda tanışma ve kaynaşma pikniği düzenleyeceğiz” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ