KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
FİAT’ın üç modeli METRO’da tanıtıldı
FİAT’ın üç modeli METRO’da tanıtıldı
Güncel
19 Aralık 2010 Pazar 14:06
  • 1785
  • 1

FİAT’ın üç modeli METRO’da tanıtıldı

Efsane Otomotiv, Metro Alışveriş Merkezi’nde yeni Doblo, Fiorino ve Bravo modellerinin tanıtımını yaptı

Kocaeli`de FIAT ana bayii olan Efsane Otomotiv, geçtiğimiz hafta sonu Metro Alışveriş Merkezi`nde yeni Doblo, Fiorino ve Bravo modellerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Hafta sonu araç tutkunlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan firma yetkilileri özellikle ödeme kolaylıkları hakkında vatandaşlara detaylı bilgi aktardı. Bu yıl yüksek satış grafiği yakalayan araçlar FİAT tutkunlarından deyim yerindeyse tam not aldı.
 

İLGİ ODAĞI OLDU
Eski Gölcük Yolu üzerinde faaliyet gösteren Efsane Otomotiv, bugüne kadar yapılan lansmanda büyük başarı sağlamış ve birçok satışa da imza atmıştı. Efsane Otomotiv satışa sunduğu yeni üç model aracıyla yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Doblo, Fiorino ve Bravo modelleri; kullanım kolaylığı, yakıt tüketimindeki ekonomik durumu ve estetik donanımının yanı sıra uygun fiyatları ve ödeme seçenekleriyle yine ilgi odağı oldu.
 

TANITIMA DEVAM
Hafta sonu yapılan tanıtımda özellikle yılın ticari aracı seçilen yeni Doblo`ya büyük ilgi vardı. Öte yandan aileler Fiorino modeline ilgi duyarken, genç ve sürat tutkunları ise Bravo`lardan gözlerini alamadı. Güleryüzlü personeli ve kaliteli hizmet anlayışıyla beğeni toplayan Efsane Otomotiv bu lansmanını önümüzdeki hafta Özdilek Alışveriş Merkezi`nde gerçekleştirecek.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ