KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Figüranlar yürüyemedi!
Figüranlar yürüyemedi!
Güncel
15 Aralık 2012 Cumartesi 13:31
  • 3152
  • 8

Figüranlar yürüyemedi!

Seka Fabrikası alanına kurulan film platosunda çekilen Bir Zamanlar Osmanlı dizisinin yayından kaldırılmasına tepki göstermek isteyen figüranların yürüyüşüne 25 kişi katılınca eylemden vazgeçildi
Avrupa`nın en büyük platolarından Seka Film Platosu`nda çekilen Bir Zamanlar Osmanlı dizisinin yayından kaldırılması üzerine dizide oynayan figüranlar ayaklandı. Büyük çoğunluğu İzmitli olan ve günler öncesinde sözleşen figüranlar, dün Perşembe Pazarı alanında bir araya geldi. Diziye figüran sağlayan BG Ajans`ın sahibi Bekir Gündoğdu organizasyonunda yapılması planlanan yürüyüşe katılım az olunca figüranlar yürümekten vazgeçti.
 
25 KİŞİ KATILDI
En çok figüranın rol aldığı dizi olarak da adından söz ettiren dizinin tekrardan yayına dönmesi için yapılan yürüyüşe sadece 25 kişi katıldı. Bu durum karşısında şaşıran BG Ajans`ın sahibi Bekir Gündoğdu, “Biz diziye sahip çıkılsın istedik. Buraya 600-700 kişi bizzat arayarak davet ettik ama sonuç ortada. Demek ki İzmitliler bu diziye sahip çıkmadı, demek ki istemiyorlar” diye üzüntüsünü belli etti.  
 
HALK SAHİP ÇIKMADI
Dizinin Osmanlı`yı olduğu gibi anlattığını söyleyen Gündoğdu, “İzmit`e kazanç sağladık ama İzmit halkı platoda dizi çekildiğinden bile habersizdi. Halk bize çok duyarsız kaldı. Biz Osmanlı`yı olduğu gibi anlattık, sanat yaptık. İlk 13 bölümde sıkıntılar vardı ancak 14-20. bölüm arasında her şey değişmişti. Fakat olmadı. Biz dizinin yeniden başlaması için sesimizi duyurmak istedik ama sonuç ortada” dedi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ