KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Ford'dan ödemede inanılmaz kolaylık
Ford'dan ödemede inanılmaz kolaylık
Güncel
19 Kasım 2010 Cuma 14:59
  • 1250
  • 0

Ford'dan ödemede inanılmaz kolaylık

Otomotiv sektörünün liderlerinden Ford, tüm araçları için Ford Options adlı bir kampanya başlatarak ödemelerde olağanüstü kolaylık imkanı sağlıyor

Çok uzun zamana dayanan deneyimiyle dayanıklılık ve sağlamlığın buluştuğu zirvede yer alarak hayatınızdaki vazgeçilmezlerden biri olan Ford, otomobil kavramını ve ödeme anlayışını yeniden tanımlıyor. Güçlü sürüş dinamikleri, çevre dostu motorlar, farklı iç dış renk seçenekleri ve şık görünümleriyle Ford araçlar, hayatı tüm renkleriyle yaşamak ve hayatın coşkusunu yakalamak için rakipleriyle arasındaki farkı, artık Ford Options isimli ödeme kampanyasıyla da ortaya koyuyor. 3 aydan 60 aya varan vade seçenekleri ve 0,79 - 0,84 arası kredi faiz oranlarıyla tüm binek tipi Ford'lara sahip olmak artık daha kolay.
 

PEŞİNATSIZ KREDİLENDİRME
Yeni Ford KA, Fiesta, Fusion, Focus, C-MAX, KUGA, Mondeo, S-MAX, Galaxy, ve daha bir çok modeliyle otomobil severlerin beğenisine sunulan Ford'lar ayrıca 3 yıl veya 100 bin kilometreye kadar motor garantisi, 12 yıla varan paslanmazlık garantisi, 3 yıl euro servis ve yol yardım hizmeti gibi hizmetleri de paket hediye ediliyor. Kampanya dahilinde yüzde 100 peşinatsız kredilendirme, peşin alımlarda 5 bin TL'ye varan indirimler gibi kolaylıklar da mevcut. 27 bin 200 TL ile 40 bin TL fiyat aralığındaki Ford araçlarda kaçırılmayacak fırsatların kentimizdeki temsilcisi ES - OTO Yeni Bursa yolu üzeri Vezirçiftliği mevkiinde ES Petrol yanında hizmet veriyor.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ