KOCAELİ 10° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2985 TL
  • 6.0488 TL
  • 6.7365 TL
Kocaeli Zirve
Fotoğrafçılarda başkan Ali Kılıç
Fotoğrafçılarda başkan Ali Kılıç
Güncel
17 Şubat 2018 Cumartesi 12:05

Fotoğrafçılarda başkan Ali Kılıç

Kocaeli Fotoğrafçılar ve Benzerleri Esnaf ve Sanatkârlar Odası 2’inci Olağan Kongresi Belediye birlik iş hanında gerçekleştirildi. Tek aday olan Ali Kılıç odanın yeni başkanı oldu.

Mevcut Başkan İbrahim Şahin’in aday olmadığı kongrede İzmit Kolordu da bulunan Foto Hilmi’nin sahibi Ali Kılıç odanın yeni başkanı seçildi. 110 üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu kongrede 7 yönetim kurulu üyesi ve 3 denetim kurulu üyesi belirlendi.

 

Çıtayı hızla yükseltmeyi hedefliyoruz

Kongrede konuşan Kocaeli Fotoğrafçılar ve Benzerleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın yeni başkanı olan Ali Kılıç, “Öncelikle geçmiş yönetimlere, bizden önceki başkanımız İbrahim beye ve arkadaşlarına odamızı iyi bir seviyeye getirdikleri için teşekkür ederiz. Bugünden itibaren çalışma arkadaşlarım ve ben çıtayı hızla yükseltmeyi hedefliyoruz. Tabi ki bunları yaparken hepinizin desteklerini bekliyoruz. Mesleki sorunlarımız çok. Öncelikli amacımız üye sayımızı çoğaltmak. Bu sorunumuzu karma odalardaki meslektaşlarımızı bünyemize alarak ve odamıza henüz üye olmamış meslektaşlarımızı üye yaparak çözmeyi amaçlıyoruz” dedi.

 

Çoğalalım ki gücümüz artsın

Sözlerine devam eden Kılıç “, gücümüz arttıkça bürokrasi karşısındaki yaptırımlarımız çoğalsın ve çoğalalım ki gücümüz artsın güçlensin. Yönetim olarak amaçladığımız birçok hedef var. Bunlardan bazıları, üye sayımızı artırmak, il genelinde belediyelere ait olan nikah salonlarını oda bünyesindeki esnaf kardeşlerimizle işletmek. İl dışından kişilere buraların bir daha verilmemesini sağlamak. Odamıza ait sabit bir mekân sahibi olmak. Çünkü artık bize yakışan bu olacak. Diğer illerdeki odalarımızla diyaloglarımızı artırıp iş birliği içerisinde olmak. Yapacağımız etkinliklerle mesleğimize yenilikler katıp vizyonumuzu genişletmek” şeklinde konuştu.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Fidan Spor
Volka Proje
Akkurt İnşaat
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu