KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
Fotoğraflarla Gebze’de son başvuru 25 Aralık
Fotoğraflarla Gebze’de son başvuru 25 Aralık
Güncel
22 Aralık 2012 Cumartesi 10:20
  • 985
  • 0

Fotoğraflarla Gebze’de son başvuru 25 Aralık

Gebze’nin sosyal, ekonomik, estetik, doğal varlıkları, kentsel değişim ile insanları ve yaşamının yansıtılacağı Gebze Belediyesi 1. Ulusal Fotoğraf Yarışması’na başvurular 25 Aralık’ta sona eriyor

Gebze`nin tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri ile kentte yaşanan değişimi fotoğraf sanatıyla açığa çıkarmak amacıyla gerçekleştirilen Gebze Belediyesi 1. Ulusal Fotoğraf Yarışması`na başvurular devam ediyor. Gebze ve Türkiye`nin değişik illerinden çok sayıda fotoğraf meraklısının ilgi gösterdiği yarışmaya başvurular ise 25 Aralık Salı günü mesai saati bitiminde sona eriyor.

 
 
İLKİ DÜZENLENİYOR
Gebze Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen, tüm amatör ve profesyonel fotoğrafçılara açık olan yarışmada Gebze`nin sosyal, ekonomik, estetik, doğal varlıkları, kentsel değişimi ile insanları ve yaşamı yansıtılacak. TFSF onaylı yarışma renkli baskı dalında yapılacak ve fotoğraflar, baskıların yanında CD veya DVD`ye kaydedilerek Gebze Belediyesi`ne teslim edilecek. Her fotoğrafçı en fazla 5 fotoğrafla yarışmaya katılabilecek. Yarışma şartnamesine göre fotoğrafların Gebze sınırları içerisinde çekilmesi gerekiyor.
 
SEÇİCİ KURUL ÜYELERİ
‘Fotoğraflarla Değişen Gebze` konulu ulusal fotoğraf yarışmasının seçici kurulu şu üyelerden oluşuyor: KOÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölüm Başkanı Prof. Dr. Özer Kanburoğlu, fotoğraf sanatçısı-yazar Merih Akoğul, Kocaeli Fotoğraf Sanatı Derneği Başkanı Cengizhan Günesen,   Gebze Belediyesi Başkan Yardımcısı Ahmet Kisbet, Gebze Fotoğraf Sanatı Derneği Başkanı Osman Nuri Çiriş.
 
VERİLECEK ÖDÜLLER
Yarışmada birincilik ödülü 3 bin lira, ikincilik ödülü 2 bin lira, üçüncülük ödülü ise bin lira olarak belirlendi. Ayrıca yarışmada 500 lira ödüllü üç adet mansiyon ile Gebze Belediyesi Özel Ödülü ve jüri özel ödülü seçilecek. Yarışmayla ilgili ayrıntılı bilgi ve yarışma şartnamesi www.gebze.bel.tr ve www.tfsf.org.tr adresinden öğrenilebilecek.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ