KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Freshmoon’dan bir ilk... HOMEND Kocaeli’de
Freshmoon’dan bir ilk... HOMEND Kocaeli’de
Güncel
04 Kasım 2010 Perşembe 10:01
  • 1629
  • 4

Freshmoon’dan bir ilk... HOMEND Kocaeli’de

Freshmoon bir ilke daha imza atarak, Homend marka küçük ev aletlerini İzmitli hanımlarla buluşturuyor

İlimizde, züccaciye denilince akla gelen ilk marka olan Freshmoon`un sahibi Murat Pala, mağazasında yer verdiği Jumbo, Fissler, Berghoff, Tantitoni, Korkmaz, Victorinox  gibi kaliteli markalara bir yenisini daha ekledi. İzmitli hanımları bu kez Homend`le buluşturan Pala, Homend`in,  Projuicer 2701 ve 2702 model katı meyve preslerinin tanıtımı için 05-06 Kasım 2010 tarihlerinde bir organizasyon gerçekleştirecek.
 

YAŞAM KALİTESİNİ YÜKSELTMEK
Homend`in Türkiye`de üretilen en kaliteli küçük ev aletleri markalarından birisi olduğunu ifade eden Murat Pala, “Homend, uzmanlık alanı küçük ev aletleri olan bir markadır ve felsefesi tüm kadınların yaşam kalitesini yükseltmektir. Yarın ve cuma günü yapacağımız tanıtımda, İzmitli hanımlar Homend`in farkını bizzat test etme imkanı bulacaklar” dedi.
 

TAZE SIKILMIŞ MEYVE SUYU
Homend`in tasarımı, motor gücü ve güvenlik sistemi gibi özellikleriyle, benzerlerinden çok farklı olduğunu ifade eden Murat Pala, markanın Kocaeli bayisinin Freshmoon olduğunun da altını çizdi.  05-06 Kasım tarihlerinde yapacakları tanıtımda, diğer ikramların yanında, hanımlara Homend katı meyve presiyle sıkılmış taze meyve sularını da ikram edeceklerini vurgulayan Pala “Bütün İzmitli hanımları tanıtımımıza bekliyoruz” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ