KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Futbolcular kazan kaldırdı
Futbolcular kazan kaldırdı
Güncel
21 Aralık 2010 Salı 19:02
  • 6007
  • 25

Futbolcular kazan kaldırdı

Kocaelispor’lu futbolcular kaptan Serdar Topraktepe önderliğinde toplantı yaptı. Yeşil siyahlı futbolcular belirsizliğin ortadan kalkmaması halinde kampa gitmeme, antrenmanlara çıkmama kararı aldı

TEKNİK KADRO DA HAZIR BULUNDU
Kocaelisporlu futbolcular kaptan Serdar Topraktepe, tecrübeli futbolcular Ercan Ağaçe ve Orhan Alemdar`ın önderliğinde KEV Sefa Sirmen Tesisleri`nde bir toplantı gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda yaşanan belirsizlik ve Kocaelispor`un geleceği masaya yatırıldı. Teknik direktör Soner Alp, yardımcıları Yaşar Oğuz ve Meriç Sarıkaya da tesislerde hazır bulundu. Toplantının ardından alınan kararları Serdar Topraktepe açıkladı.


RADİKAL KARAR ALDILAR
Aylardır içerisinde bulundukları belirsizlik nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Kocaelisporlu futbolcular sonunda patladı. Kaptan Serdar Topraktepe önderliğinde toplantı yapan futbolcular, yaşanan belirsizliğin ortadan kalkmaması durumunda antrenmanlara çıkmama kararı aldı. Toplantının ardından kaptan Serdar Topraktepe alınan kararları yarın basın mensuplarına açıklayacağını ifade etti.


BELİRSİZLİK BİZİ ÜZÜYOR
Yeşil siyahlı futbolcular adına açıklama yapan kaptan Serdar Topraktepe, yaşanan belirsizliğin kendilerini üzdüğünü ifade etti. Serdar, “Biz futbolcular olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. 18 aydır yaşadığımız sıkıntılar ortada. Bir sahipsizlik söz konusu. Kimse bize sahip çıkmıyor. Bu şartlarda kampa gitsek, antrenmana çıksakda nereye kadar böyle devam edecek” dedi.


HERKES EVİNE GİDECEK

Futbolcular olarak belirsizliğin ortadan kalkmaması halinde antrenmana çıkmayacaklarını ifade eden Serdar, “Kimse ortaya çıkıp bizi sahiplenmiyor. Bizi belirsizlik çok etkiliyor. Belirsizlik sürdüğü müddet içerisinde antrenmanlara çıkmama kararı aldık. Kampa da gitmeyi düşünmüyoruz. Yarın net bir açıklama gelmez ise futbolcuların hepsi evlerine gidecek, takım dağılacak” dedi.


GİTMEK İSTEYENLERE İZİN VERİLSİN

Bu şartlarda kampa da gitmenin bir anlamı olmadığını dile getiren Serdar, “500 lira prim aldık, Kampa bu para ile gidecek olursak, ailemize ne bırakacağız. Parasız, pulsuz kampa gitmenin hiçbir mantığı yok. Transfer teklifi alan bazı arkadaşlarımız olumsuz şartların sürmesi durumuda takımdan ayrılmak istiyor. Biz de bu arkadaşlarımızın transferlerine kolaylık sağlanmasını istiyoruz” şeklinde konuştu.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ