KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Gayrimenkulde güvenin adresi; Rec Gayrimenkul
Gayrimenkulde güvenin adresi; Rec Gayrimenkul
Güncel
10 Ekim 2012 Çarşamba 13:13
  • 1662
  • 0

Gayrimenkulde güvenin adresi; Rec Gayrimenkul

Sektörde fark yaratan Rec Gayrimenkul Danışmanlık, çalışma ortamı ve iş ilişkilerinde geliştirdiği güven duygusuyla büyümeye devam ediyor

Cedit Mahallesi Sıra Kavaklar Sokak Can Apartmanı No:18 adresinde faaliyet gösteren Rec Gayrimenkul Danışmanlık, sektörde emin adımlarla ve hızla büyümeye devam ediyor. Gayrimenkul alanında kalitesiyle ilgi odağı olan firma, birbirinden farklı projeleriyle Türkiye`ye açılıyor. Kocaeli`nde gayrimenkul sektörünün önemli isimlerinden olan Ömer Arda Tosun ve Hülya Zobooğlu ortaklığındaki Rec Gayrimenkul, yıllardır yaptıkları çalışmalarla adından söz ettiriyor. 

 
GÜVEN ODAKLI HİZMET
Gayrimenkul alım satım ve kiralama, gayrimenkul değerleme, proje pazarlama, tapu takip, kredi işlemleri ve veraset intikal işlemleri konusunda müşterilerine güven odaklı hizmet veriyor.
REc Gayrimenkul, alanında uzman 15 personeliyle müşterilerinin gayrimenkul alım satımı ve gayrimenkul konusunda tüm ihtiyaçlarına etkin ve hızlı çözümler üretmeye çalışıyor. Hizmetlerinde farklılıklar oluşturup kalıcı üstünlükler sağlamayı amaçlayan Rec, böylelikle sektörde kaybolmaya yüz tutan güveni, tekrar geri kazandırıyor.
 
TÜRKİYE`YE AÇILACAK
Rec adının patentini alan kurucu ortağı Ömer Arda Tosun, firma olarak kurumsal hale gelebilmek için Türkiye`nin dört bölgesinde frenchise kayıtlarının başladığını ifade etti. Tosun, önümüzdeki 5 yıl içinde Türkiye genelinde 20`ye yakın ofis açmayı hedefliyor. Tosun, Rec Gayrimenkul Danışmanlık`ın emekleyerek yürümeye, daha sonra da koşmaya başlayacağını ifade ediyor. Her geçen gün ilerleyen internet dünyasını da kullanarak hizmeti müşterilerinin ayağına getiren Rec, bu yönüyle bir kez daha farkını ortaya koyuyor.
 
GÜÇLÜ REFERANSLAR 
Ankara, Bursa ve İstanbul bölgesinde uyguladıkları kurum yatırım danışmanlığını hiçbir emlakçının uygulamadığını ifade eden Tosun, Rec olarak güçlü referanslarıyla müşterilerine hitap ettiklerinin altını çizdi. Rec, diğer firmalarda olmayan 17 maddelik pazarlık sözleşmesiyle çalışıyor. Sözle değil resmiyetle işlemlerini yapan firma, belirledikleri prensiplerinin dışına çıkmayarak danışmanlıkta bir çığır açıyor. İlk etapta profesyonel bir ofis açmayı planlayan Rec, banka sistemi gibi bir çalışma sistem içinde olacak. Kendilerine emsal bir kadronun olmadığını da ekleyen Ömer Arda Tosun, yüksek kaliteyle hizmet sunarak müşterilerinin sadakatini kazanmayı hedefliyor.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ