KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7416 TL
  • 6.3247 TL
  • 7.1251 TL
Kocaeli Zirve
CHP Gebze İlçe Örgütü’nden kahvehane toplantıları
CHP Gebze İlçe Örgütü’nden kahvehane toplantıları
Siyaset
18 Nisan 2010 Pazar 14:59
  • 907
  • 0

CHP Gebze İlçe Örgütü’nden kahvehane toplantıları

CHP Gebze İlçe Örgütü, Hürriyet Mahallesi’nde kahvehane toplantısı gerçekleştirerek, halkın sorunlarını dinledi

Cumhuriyet Halk Partisi Gebze İlçe Başkanı İsmet Kara ve yönetim kurulu, Hürriyet Mahallesi`nde kahvehane toplantısı gerçekleştirdi. İlçe Başkanı İsmet Kara, Türkiye ve Gebze`de çok önemli sorunlar yaşandığına dikkat çekerek, birlik ve beraberlik çağrısı yaptı. Toplantıda İl  Genel Meclis Üyesi Talatosmanoğlu, belediye meclis üyeleri Cihangir Orhan, Cemal Dursun, Sebahattin Yılmaz, ilçe sekreteri Nejat Kar, kadın kolları başkanı Serap Ariş, gençlik kolları başkanı Anıl Yavuz ile yönetim kurulu üyeleri Hınıs Kaçakçı, Zafer Çukurçayır, Ünal Kara, Tahir Palancı, Güner A. Baş, Ayla Yavuz, Yıldırım Yavuz, Rıza Berber de hazır bulundu.

MAHALLELER CEZALANDIRILIYOR
Ziyaret sırasında konuşan ilçe başkanı İsmet Kara, Gebze`de çok önemli sorunların yaşandığını ifade ederek, “Gebze`yi 16 yıldır yöneten zihniyet hiçbir soruna çözüm bulamadığı gibi var olan sorunların daha da ağırlaşmasına neden oldu.  Gebze`nin mahalleleri yeterince hizmet alamıyor. AKP`ye oy çıkmayan mahalleler adeta cezalandırılıyor. CHP olarak herkese çağrıda bulunuyoruz, gelin bölgemiz ve ülkemiz adına birlik ve beraberlik içinde olalım ve bu iktidarı ilk seçimde gönderelim”diye konuştu.

ÇÖZÜM ÜRETMELERİNİ İ İSTEDİ
Gebze Belediye Meclis Üyesi Cihagir Orhan, belediyenin Hürriyet Mahallesi`ne yönelik bir çok yanlış yaptırım içinde olduğunu ancak mahalle halkının bu haksızlıklara karşı daha net bir şekilde karşı çıkması gerektiğini vurguladı. CHP İl Genel Meclis Üyesi Talat Osmanoğlu ise Hürriyet Mahallesi`nde sağlık ocağı ve okul yapımı için, İl Genel Meclisi`nin ilk toplantısında konuyu gündeme getireceğini söyledi. Toplantıda konuşan Hürriyet Mahallesi sakinleri ise CHP`nin daha sık mahallelerine gelmesini ve sorunlara yönelik çözümler üretmesini istedi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ