Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.4572 TL
  • 6.2237 TL
  • 7.1857 TL
Kocaeli Zirve
Gazeteciye ilginç tehdit!
Gazeteciye ilginç tehdit!
Güncel
09 Ocak 2019 Çarşamba 10:16
  • 2891
  • 0

Gazeteciye ilginç tehdit!

İlimizde basın camiası başta olmak üzere geniş bir kesim tarafından tanınan Gazeteci Güngör Arslan, kendisine “Şizofren tanrı” diyen bir kişi tarafından tehdit edildi.

Yapmış olduğu bir haberle ilgili tehdit mesajları alan gazeteci Güngör Arslan, kendi blogunda konuyla ilgili bir yazı  yayınladı. Kendisine “Ben ŞİZOFREN TANRI. Sitende paylaştığın içeriklere istinaden yazıyorum sana. Sitende paylaştığın bir yalan haber var Mahkeme kararına rağmen inatla paylaşmaya devam ediyorsun. Bana yazmamakta ısrar edecek misin?” şeklinde mesajlar atılan Arslan “Beyler biz jandarma ve polisin gözaltına aldığı insanları yazıyoruz da bunu niye yazmayalım. Bizim gücümüz sadece garibana mı yetecek?” şeklinde bir mesajla kendini tehdit edenlere cevap verdi.

GÜNGÖR ARSLAN'IN YAZISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

DİĞER HABERLER

“Sıfırlanan döner sermaye’ye acil çözüm gerekli”

“Sıfırlanan döner sermaye’ye acil çözüm gerekli”

Sağlık çalışanlarının katkıları ile elde edilen döner sermaye dağıtım oranlarındaki yaşanan sorunlara Sağlık Bakanlığının duyarsız kalması nedeniyle Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı, Türkiye Kamu Sen Denetleme Kurulu Üyesi, Türkiye Kamu Sen Kocaeli İl Temsilcisi Ömer Çeker, Gölçük İlce Temsilcisi Gürol Şanbayatlı, Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi İş Yeri Baş Temsilcisi Orhan Gazi Gencel, Temsilci Osman Kılıç, Medine Beşiracı Yiğit, Selim Akduman, İzmit İlce Temsilcisi Ercan Öztürk, KOÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi Eski İş Yeri Baş Temsilcisi Yalcın Gül ve hastane çalışanları ile birlikte Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi önünde basın açıklaması yaptı.

Göçmez, “Adaylar önce bu rampayı denemeli”

Göçmez, “Adaylar önce bu rampayı denemeli”

Körfezli Eczacı Caner Göçmez bu defa farklı bir etkinlik düzenleyerek, ilçede ki Engelliler Derneği yönetim ve üyelerine çiğ köfte ikram etti ve engelli bisikletine binerek yaşanan zorlukları test etti. Deneme sonrasında rampa çıkmanın çok zor olduğunu gören Caner Göçmez, “Belediye başkanlığı ve meclis üyeliği için aday olanlar önce bu zorluğu yaşayarak görmeli, o zaman daha iyi çalışmalara imza atarlar” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ