KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Gebze AKP’ye asırlık hediye
Gebze AKP’ye asırlık hediye
Güncel
04 Kasım 2010 Perşembe 14:42
  • 924
  • 0

Gebze AKP’ye asırlık hediye

GTO Meclis Üyeleri Nemci Demirtaş ve Fevzi Canyiğit Bitlis’in Ahlat ilçesinden aldığı tarihi bastonları AKP Gebze İlçe Yöneticileri’ne hediye etti

Gebze Ticaret Odası ile birlikte Uluslararası Van Fuarı`na katılan AKP Gebze İlçe Başkanı Yılmaz Bayram ve yöneticileri ilimize döndü. Fuarın kapanmasının ardından ilk olarak Bitlis`in Ahlat ilçesini ziyaret eden AKP`li yöneticiler Köksal Tatoğlu, Mithat Aydın, Yalçın Çoştur ve Hüseyin Kurt 2 gün burada kaldı. GTO`nun Bitlisli meclis üyeleri Nemci Demirtaş ve Fevzi Canyiğit`in ısrarı üzerine Ahlat`a giden AKP`li yöneticiler bol bol tarihi geziler gerçekleştirdi.
 

İSİMLERİNİ YAZDIRDI
AKP`li yöneticileri Gebze`ye uğurlayan Demirtaş ve Canyiğit 2 gün daha Ahlat`ta kaldı. Bitlisli meclis üyeleri Gebze`ye dönerken yanlarında Ahlat`ın meşhur 100 yıllık çınar ağaçlarından yapılan ve üzerlerinde isimlerinin yazdığı bastonları AKP`li yöneticilere hediye olarak getirdi. Önceki gün ilçe yönetim kurulu toplantısı öncesi hediyelerini takdim eden Canyiğit ve Demirtaş ile AKP`nin yöneticileri bastonlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ