KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Gebze Center bugün açılıyor
Gebze Center bugün açılıyor
Güncel
03 Eylül 2010 Cuma 13:45
  • 4149
  • 0

Gebze Center bugün açılıyor

Doğuş Gayrimenkul tarafından 185 milyon dolarlık yatırımla Gebze’de inşa edilen Gebze Center Alışveriş Merkezi bugün düzenlenen törenle hizmete açılacak

Doğuş Gayrimenkul, inşaatına Ağustos 2008`de başlanan Gebze Center Alışveriş Merkezi`ni, bugün düzenleyeceği görkemli bir törenle hizmete açacak. 185 milyon dolarlık yatırımla gerçekleştirilen, Gebze`deki ilk ve tek alışveriş merkezi aynı zamanda bin 500 kişiye de istihdam sağlayacak. Yaklaşık 140 bin metrekare alan üzerinde 55 bin metrekare kiralanabilir alana sahip olan AVM, bölgeye hem ekonomik hem de sosyal açıdan büyük değer katacak.
 

SOSYAL AKTİVİTELER
Gebze`nin girişinde TÜBİTAK sapağında yapılan Gebze Center`in ilçe merkezine yakınlığı, kolay erişilebilirliği sayesinde bölgenin en önemli çekim noktası ve sosyal eğlence merkezi olma potansiyeli taşıyan Gebze Center`in içinde giyimden gıdaya, hediyelik eşyadan ev gereçlerine, mobilyadan kırtasiyeye 140`tan fazla mağaza hizmet verecek. Merkezde ayrıca buz pisti, sinema, bowling ve çocuk oyun alanı gibi alternatifler de bulunacak.
 

VOLKAN KONAK KONSERİ
Gebze`de açılan ilk ve tek büyük alışveriş merkezi olan Gebze Center`da 23 Eylül tarihine kadar saat 10.00 ile 21.00 saatleri arasında farklı etkinlikler yapılacak. Düzenlenen etkinlikler çerçevesinde ‘Kuzeyin oğlu` olarak bilinen, yaptığı programı ve şarkılarıyla çok sevilen sanatçı Volkan Konak,18 Eylül Cumartesi günü saat 19.30`da Gebze Center`de bir konser verecek. Konsere ve yarın gerçekleşecek olan açılışa ilginin yoğun olması bekleniyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ