KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Gebze KO-MEK sezona hızlı girdi
Gebze KO-MEK sezona hızlı girdi
Güncel
18 Ekim 2010 Pazartesi 12:26
  • 1058
  • 0

Gebze KO-MEK sezona hızlı girdi

Yaklaşık beş yıldan bu yana eğitim vermeye devam eden Gebze KO-MEK bu yıl 16 dalda açtığı kurslarıyla sezona hızlı bir başlangıç yaptı

KO-MEK Gebze Kurs Merkezi`nde eğitimler tüm hızıyla devam ediyor. 2005 yılından bu yana eğitimlerini sürdüren ve 10 binden fazla Gebzeli`nin eğitim alma fırsatı bulduğu Gebze KO-MEK`te kursiyerler 16 dalda eğitim alıyor. 2008–2009 eğitim-öğretim döneminde Gebze`de Osman Hamdi Bey Kurs Merkezi`nde hizmete açılan Gebze Kurs Merkezi kursiyerlerin el becerilerini geliştirmelerine katkı sağlıyor.
 

İLK ESERLER
2010-2011 sezonuna 4 Ekim`de başlayan Gebze KO-MEK Kurs Merkezi`nin kursiyerleri kısa bir zamanda öğrendiklerini emekleriyle birleştirerek güzel eserler ortaya çıkarmaya başladı. Kursiyerlerin ürettikleri eserler yılsonu sergisinde sergilenecek. Gebze KO-MEK`e her yıl kayıt olan kursiyer sayısı günden güne artıyor.
 

16 DALDA EĞİTİM
Gebze Kurs Merkezi`nde yeni dönemde 16 dalda eğitimler devam ediyor. Ahşap boyama, bağlama, ebru, elde kurdele işi, fotoğrafçılık, gitar, giyim, ingilizce, kuaförlük, makine nakışı, mefruşat, okuma-yazma, resim, takılar, iğne oyası gibi birçok dalda eğitimler devam ediyor. Ney, tezhip ve hüsn-i hat dallarında da ön kayıt alındı. Talep doğrultusunda yeni branşların da açılacağı belirtiliyor. 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ