KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
Gebze’de Anapalı tepkisi büyüyor
Gebze’de Anapalı tepkisi büyüyor
Güncel
Aktan Uslu
13 Temmuz 2019 Cumartesi 09:30
  • 1348
  • 0

Gebze’de Anapalı tepkisi büyüyor

Gebze Belediyesi’nin 15 Temmuz programı için Atatürk’e, “Zurnanın son deliğiydi” diye hakaretler savuran Ahmet Anapalı’yı davet etmesine tepki büyüyor

AKP’li belediyeler, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Atatürk’e hakaret yağdıran, aşağılayanları baş tacı etmeye devam ediyor. Gebze’de de 31 Mart seçimlerinde AKP aday değiştirince belediye başkanı değişti ama emsal zihniyetin temsilcilerinin bildik, toplum tüm kesimlerinin hassasiyetlerini umursamaz sorumlulukları yine 31 Mart öncesi gibi.

FETÖ tarafından gerçekleşen 15 Temmuz hain darbe girişiminin üçüncü yıldönümünde, Gebze Belediyesi tarafından düzenlenen anma programı için Akit TV program yapımcısı Ahmet Anapalı davet edildi. Atatürk’e, “Zurnanın son deliğiydi” diye hakaretler savuran Ahmet Anapalı’nın Gebze’ye geleceğinin duyurulmasının ardından oluşan tepkilere Gebze Belediyesi kayıtsız kaldı. Bir tepki de ADD Gebze Şube Başkanı Nilgün Aydın’dan geldi. Aydın sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şu görüşlere yer verdi:

AYDIN: BU YANLIŞTAN DÖNÜN

“Gebze Belediyesi'nin 15 Temmuz programına konuşmacı olarak Ahmet Anapalı'nın davet edildiğini öğrenmiş bulunuyoruz.Bu son derece yanlıştır. Kabul edilemez.
Çünkü ; bu kişi Cumhuriyetimizin Kurucusu Sonsuz Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e televizyon programında skandal yaratacak sözlerle hakaret etmiştir.
Ahmet Anapalı'nın 15 Temmuz programından çıkarılmasını yetkililerden talep ediyoruz. Lütfen bu yanlıştan dönünüz.
Konunun takipçisi olacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız.”

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ