KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Gebzeliler burada nefes alacak
Gebzeliler burada nefes alacak
Güncel
17 Aralık 2011 Cumartesi 11:53
  • 899
  • 0

Gebzeliler burada nefes alacak

Başkan Karaosmanoğlu, Gebze’deki sağlıklı yaşam yürüyüşünü Gaziler Dağı’nda gerçekleştirdi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Gaziler Dağı`nda yürüdü. Başkan Karaosmanoğlu, yürüyüş yolları, spor sahaları ve dinlenme alanlarıyla Gaziler Dağı`nın Gebzeliler için nefes alacakları bir yer haline geldiğini söyledi.

 

 

GAZİLER DAĞI`NDA YÜRÜDÜ
Haftanın bir gününü Gebze`ye ayıran Başkan Karaosmanoğlu, buradaki yürüyüşlerini de aksatmadan devam ettiriyor. Başkan Karaosmanoğlu`na Gaziler Dağı`nda yapılan yürüyüşte Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker de eşlik etti. Kocaeli halkına yürüyüş sporunu sevdirdiklerini, bununla da yetinmeyip çok sayıda yürüyüş parkurunu hayata geçirdiklerini hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, ‘`Kocaeli`nde artık her gün binlerce insan yürüyüş yapıyor. Yürüyüş yollarımız, sahil parklarımız, trakking alanlarımız halkımızın hizmetinde`` dedi.

 

 

YÜRÜYÜŞ PARKURU VE SPOR ALANLARI
Gebze`nin en güzel yerlerinden biri olan Gaziler Dağı`nı yaptıkları çalışmalarla bir mesire alanı haline getirdiklerini hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu, ‘`Şehirlerin ve şehirde yaşayanların nefes almaya ihtiyacı vardır. Gaziler Dağı, hem Gebze`ye hem de Gebzelilere nefes alacakları bir ortam sunuyor. Yürüyüş parkurunun yanı sıra hayata geçirdiğimiz spor sahaları, dinlenme alanlarıyla da Gaziler Dağı, Gebzelileri misafir etmeye hazır`` ifadesini kullandı.  
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ