KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Gebzeliler de yürüyor
Gebzeliler de yürüyor
Güncel
08 Kasım 2009 Pazar 14:04
  • 966
  • 0

Gebzeliler de yürüyor

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, genç, yaşlı, bayan, erkek tüm Gebzeliler’i her cumartesi sabah yürüyüşüne davet etti

Bu cumartesi günü gerçekleştirilen sabah yürüyüşüne Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ile birlikte AKP Gebze İlçe Başkanı Yılmaz Bayram, Gebze Belediye Başkan Yardımcısı S.Mehmet Külte, belediye meclisi üyeleri, AKP Gebze ilçe yönetim kurulu üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda Gebzeli katıldı. Yürüyüş ve sabah sporundan sonra Park ve Bahçeler Müdürlüğü tesislerinde hep birlikte kahvaltı edildi.
 

GAZİLER DAĞI`NDA
Başkan Köşker ve beraberindekiler sabahın erken saatlerinde Gaziler Dağı`ndaki ormanlık alanda yaklaşık bir saat yürüdükten sonra kültür fizik hareketleri yaparak nefes açtı. Gaziler Dağı`nın çam ağaçlarıyla kaplı doğal dokusuyla Gebze`nin akciğeri konumunda olduğunu belirten Köşker, “Gaziler Dağı`ndaki doğal doku, sanayi şehri Gebze için büyük nimet. Zamanı müsait olan tüm hemşehrilerimi her cumartesi sabahı Gaziler Dağı`na bekliyorum” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ