KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Geçmiş olsun dileğiniz ağaca dönüşüyor!
Geçmiş olsun dileğiniz ağaca dönüşüyor!
Güncel
21 Aralık 2009 Pazartesi 14:45
  • 707
  • 0

Geçmiş olsun dileğiniz ağaca dönüşüyor!

Acıbadem Kocaeli Hastanesi’nde tedavi gören yakınlarınıza çiçek götürmek yerine TEMA’ya bağış yapın, ‘geçmiş olsun’ dileğiniz ağaca dönüşsün

Acıbadem Kocaeli Hastanesi, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında şimdi de TEMA Vakfı Kocaeli İl Temsilciliği ile birlikte bir organizasyon düzenliyor. TEMA İl Temsilcisi Nermin Tol ile bir araya gelen hastane yönetici ve çalışanları, önümüzdeki günlerde ağaç dikmeyi planlıyor. Hastane çalışanlarının gönüllü üye olacağı organizasyon kapsamında TEMA Vakfı tarafından belirlenen bir köye gidilerek ceviz ağacı dikilecek.
 

GÜZEL BİR PROJE
Hastane çalışanları ağaç dikimine bizzat katılarak projeye tam destek olacak. TEMA Vakfı İl Temsilcisi Nermin Tol, hastane çalışanlarına verdikleri destek nedeniyle teşekkür etti. Öte yandan Acıbadem Sağlık Grubu`nda enfeksiyonu önlemek adına hasta odalarına topraklı çiçek çıkarılmıyor. Ancak hasta yakınlarına daha anlamlı bir hizmet sunuluyor. ‘Geçmiş olsun` dileğiniz ağaca dönüşüyor.
 

ÇİÇEK YERİNE AĞAÇ
Acıbadem Sağlık Grubu`nda tedavi gören yakınlarınıza ileteceğiniz her kutlama veya geçmiş olsun dileği, TEMA Vakfı`na yapacağınız bağış sayesinde asırlarca yaşayıp bize hayat verecek ormanlara dönüşüyor. E-geçmiş olsun aracılığıyla tebrik/geçmiş olsun mesajınızı gönderiyorsunuz. Hem mesajınız özel bir sertifikayla yakınınıza iletiliyor, hem ülkemiz kendisine hayat verecek bir ağaç daha kazanıyor.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ