KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Gelecek dönem rotaryenleri tanıştı
Gelecek dönem rotaryenleri tanıştı
Güncel
15 Aralık 2012 Cumartesi 13:55
  • 1565
  • 5

Gelecek dönem rotaryenleri tanıştı

Rotary kulübünün 2420. bölge 2013-2014 dönemi başkanları, tanışma toplantısında bir araya geldi
Rotary 2420. Bölge 2013-2014 dönemi başkanlarının tanışma toplantısı dün Wellborn Luxury Hotel'de Körfez Rotary Kulübü Başkanı Bora Ergene`nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı`nın okunmasıyla başlayan programda konuşan gelecek dönem bölge guvernörü Haluk Ulusoy, kamunun rotaryenlere her zaman ihtiyacı olduğunu savunarak, hedeflerinin topluma hizmet etmek olduğunu söyledi.
 
YOĞUN KATILIM
Tanışma toplantısına; bölge guvarenörü Haluk Ulusoy`un eşi Şebnem Ulusoy, gelecek dönem guvarenörü Murat Çelik ve eşi Berat Çelik, gelecek dönemlerden sorumlu bölge sekreteri Özcan Albak ve eşi Nur Albak, 2430. gelecek dönem guvarnörü Malik Aviral, gelecek dönem komitelerden sorumlu bölge sekreteri Nuri Peşkircioğlu ve eşi Handan Peşkircioğlu, gelecek dönem finanstan sorumlu bölge sekreteri Mehmet Aysel ile eşi Sıdıka Aysel ve Körfez Rotary Kulubü üyeleri ile eşleri katıldı. 
 
HİZMET EDER
Programda konuşan gelecek dönem bölge guvarenörü Haluk Ulusoy Rotary Kulübü'nün hedefinin topluma hizmet olduğunu belirterek, “Rotary kulübü gönüllülük esasıyla öne çıkan ortak hedeflere yönelik bireylerin çalıştığı bir yerdir. Kamunun rotarylere ihtiyacı vardır. Biz rotaryenlerin hedefi herzaman topluma hizmet olmuştur. Bu dönem ben ve ekip arkadaşlarım sizlere iyi bir iş, iyi bir hizmet vereceğiz” dedi.
 
KENDİMİZDE BAŞLAR
Yaşamın her zaman sorumlulukları da beraberinde getirdiğini sözlerine ekleyen Ulusoy, “Çözümün her zaman kendimizde başladığını unutmamalıyız. Gönüllü kuruluşların yönetimi çok güçlü ve aynı zamanda çok zordur. Yapacağımız projelere kulüp arkadaşlarımızı da davet etmeliyiz. İyi bir işbirliği için, iyi bir motivasyon gerekmektedir” diyerek sözlerinin sonunda organizasyonu hazırlayan Körfez Rotary Kulübü Başkanı Bora Ergene ve eşi Nesrin Ergen`e teşekkür etti.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ